Značkové kabelky – pozor si dajte na fejky

Každá žena, ktorá miluje módu a pekné oblečenie, túži mať vo svojom šatníku nejakú luxusnú značkovú kabelku. Značkové kabelky potešia, skrášlia akýkoľvek outfit a zároveň sú skvostom každého šatníka. Výber takejto kabelky ale nie je vôbec jednoduchý a to najmä v dnešnej dobe, kedy je trh doslova preplnený kabelkami všetkých možných veľkostí, farieb, prevedení, ale aj kvality. Predajcov, ktorí predávajú nekvalitné fejky stretnete na každom kroku a hoci je jednoduché prekuknúť lacný fejk, ktorý sa predáva za podozrivo nízku cenu, naletieť môžete predajcovi ponúkajúcemu kabelky, ktoré sa dajú od originálu rozlíšiť len veľmi ťažko.

Značková dámska kabelka

S dámskou značkovou kabelkou značky GUESS budete neodolateľná.

Prečo značkové kabelky?

Dôvodov prečo si zaobstarať značkovú kabelku je hneď niekoľko, no ten najdôležitejší je ten, že kvalitné značkové kabelky vám vydržia omnoho dlhšie než bežné kabelky či napodobeniny. Takéto kabelky sa dokonca dedia z generácie na generáciu a častokrát ich hodnota časom stúpa. Tu platí staré dobré pravidlo „nie som taká bohatá, aby som si mohla dovoliť kupovať lacné veci“ – kvalitná kabelka je jednoducho tou najlepšou investíciou do šatníka každej ženy. Ide o to, že je oveľa lepšie mať vo svojom šatníku jeden kvalitný originál, než desať lacných napodobenín, ktoré nevyzerajú ani luxusne a ani štýlovo.

Dámska športová kabelka

Športová dámska značková kabelka NIKE bude na vás pri každej športovej príležitosti vyzerať skvelo.

Podľa čoho vybrať značkové kabelky?

Aby nová kabelka naplnila vaše očakávania, musí byť ušitá z kvalitných materiálov – značkové kabelky sa väčšinou šijú z kože, ktorá ponúka množstvo rôznych odtieňov. Rozdiel medzi pravou kožou a syntetikou rozpoznáte hneď na prvý pohľad, pretože kým syntetika sa po krátkom čase začne olupovať, kožené značkové kabelky rokmi naberajú na atraktivite a kráse. Nová kabelka by mala mať rozmery a tvar úmerné k príležitosti na akú si ju kupujete – vyberať môžete z clutch kabeliek, cross body, cez rameno a mnohých iných. Najideálnejšie je zapínanie na zips, pretože z takej kabelky nič nestratíte, no pri kúpe si všímajte aj priehradky a vrecká, ktoré sa v kabelke nachádzajú. No a nakoniec si nezabudnite dizajn aj farbu kabelky zladiť s topánkami, doplnkami a vašim oblečením.

Komentovať