Značka Skechers je treťou najväčšou

Značka Skechers pochádza priamo zo štátu Kalifornia v USA a už niekoľko desaťročí sa výrazne presadzuje aj na európskom trhu s obuvou. Sketchersky sa vyznačujú predovšetkým vysokou kvalitou spracovania a svojím nadčasovým dizajnom. Táto obuv je navyše dostupná za veľmi priaznivé ceny, čo umožňuje značke Skechers veľmi rýchly vývoj svojich produktov. Skechers sa zaoberá výrobou kvalitnej a zároveň dostupnej vychádzkovej obuvi pre ženy aj mužov v každom veku.

skechers

Skechers vyrábajú obuv aj pre dámy.

Dámske, pánske aj detské topánky

Spoločnosť ponúka vychádzkovú, streetovú, športovú a rovnako aj plážovú obuv. Sortiment Skechers je naozaj široký a vyberie si v ňom určite každý. Spoločnosť bola založená v roku 1992 a je svetovou jednotkou v obuvi do mesta a pre voľný čas. Blikajúce podošvy sa u detskej obuvi sa pri došľape rozsvietia a po dobu niekoľkých vysielajú niekoľké malé LED diódy krásne farebné svetielka. Blikajúcu obuv vyrába firma Skechers tak v dievčenských ako aj v chlapčenských veľkostiach.

Skechers sú aj žabky a sandále

Charakteristickým znakom obuvi  je vysoká kvalita použitých materiálov, nadčasový dizajn a zachovanie  relatívne nízkych cien v porovnaní s konkurenciou. Firma prináša na svetové trhy obuv vo svojich hlavných kategóriách, ktorými sú vychádzková obuv, streetová obuv a športová obuv. Uvádza sa, že značka Skechers je tretím njaväčším výrobcom športovej obuvi. Topánky Skechers sú vhodné bez ohľadu na vek pre ženy, mužov ako aj deti.

skechers

Skechers sandále.

Aj celebrity nosia skechersky

Značka spolupracuje aj s mnohými slávnymi celebritami, najmä so skupinou Black Eyed Peas, Britney Spears a Christinou Aguilera či hudobníkom Ringo Starr. Ale aj s vynikajúcimi športovcami na čele s hokejovou legendou Waynom Gretzkym či golfistom Matt Kucharom. Okrem obuvi má značka zastúpenie aj v kategóriách oblečenia, doplnkov a okuliarov. Okuliare Skechers v sebe spájajú kvalitu, komfort a trendovosť a v rámci širokej ponuky si na svoje prídu dámy, páni ako aj naši najmenší. Prostredníctvom licenčných dohôd spoločnosť ponúka značkové tašky, hodinky, okuliare a ďalšie tovary.

Komentovať