Zmysel interiérového dizajnu

bytovy-dizajnPri výbere správneho dizajnu a zariadenia bytu alebo domu postupuje každý z nás inak. Niektorí nechajú všetko kompletne na odborníka a čakajú čo im prinesie. Iní si najmú dizajnéra, ale stále niečo menia a s dizajnérom riešia najrôznejšie detaily. Poslednou skupinou sú stavebníci, ktorí si všetko riešia sami a často krát aj práce vykonávajú svojpomocne.

Pre všetkých je však dizajn určitým druhom umenia a každý k nemu pristupuje po svojom. Ja som človek preferujúci prácu odborníkov, ale mám rád veci pod kontrolou. Ja by som sa mohol asi zaradiť do druhej skupiny.

Teda ak raz budem stavať dom alebo rekonštruovať byt, určite si najmem profi dizajnéra. Avšak už teraz mu vôbec nezávidím jeho prácu. Som človek posadnutý detailami a funkčnosťou zariadenia. Preferujem jednoduché a funkčné zariadenie a nábytok, ktorý veľa vydrží a dokáže uspokojiť všetky moje potreby a občas uletené výmysli.

interierove-studioKeďže pomaly končím školu a začínam riešiť vlastné bývanie, začal som sa viac venovať možnosti koho by som si najal ak by som riešil vlastný byt. Pri surfovaní na internete som prešiel veľa stránok a jednou z tých čo ma oslovili asi najviac našiel práve tu.

Oslovila ma web stránka aj ukážky realizovaných interiérov, ktoré prezentujú. Tak som sa rozhodol, že ich skúsim osloviť a zistiť čo všetko ponúkajú a aké iné realizácie mi ešte môžu ukázať. Po osobnom stretnutí som bol nadšený a už teraz sa teším, že s nimi budem spolupracovať.

Už len nájsť ten správny byt a môžeme sa vrhnúť na projekt. Snáď sa mi podarí vyriešiť bývanie hneď po skončení školy.

Komentovať