Zdravotnícke oblečenie nie sú len šaty či plášť

Zdravotná obuv, zdravotnícke odevy a jednotlivé súčasti oblečenia sú pre zdravotníkov vyrábané z veľmi kvalitných a osvedčených materiálov. Pre zdravotnícky personál sa hodia lekárske košele, lekárske nohavice, plášte, sesterské haleny a sesterské šaty. Dnes sú už povinnou samozrejmosťou aj pracovné ochranné pomôcky pre zdravotnícky pomocný personál a profesné zdravotnícke oblečenie pre pracovníkov v laboratóriách, pracovná zdravotnícka obuv, biele aj farebné pracovné odevy, špeciálne zdravotnícke plášte a mnoho iných doplnkov a pomôcok.

Praktičnosť a pohodlnosť

Zdravotnícke oblečenie pre lekárov a zdravotnícky personál  musí poskytovať niekoľko dôležitých výhod. Základom je kvalita použitých materiálov a výber oblečenia v rôznych farbách, strihoch a kombináciách. Výrobcovia takýchto odevov dodávajú aj zdravotnícke oblečenie v nadmerných veľkostiach. Vďaka otestovaným strihom je takého oblečenie praktické a pohodlné počas každodennej náročnej práce zdravotníkov.

zdravotnícke oblečenie

Zdravotnícka uniforma

Kvalitné zdravotnícke oblečenie aj s potlačou

Zdravotnícke odevy vám výrobcovia radi ozdobia vašim firemným logom.  Jeho charakter sa dá zvoliť s niekoľkých  možností. Firemné logo môže byť zhotovené klasickou potlačou, výšivkou, alebo novou laserovou technológiou. Každé zdravotnícke oblečenie je vyrábame z kvalitných materiálov, preto sa vyznačuje dlhodobou životnosťou a tvarovou stálosťou. Kvalitné materiály zabezpečujú dlhú životnosť. Spokojnosť zákazníkov by mala byť pre výrobcov odevov, obuvi a pracovných ochranných pomôcok ich najväčšou odmenou a pozitívnou reklamou.

zdravotnícke oblečenie

Blúza s potlačou.

Blúzky, šaty, nohavice i plášť

Výrobcovia odevov nezaháľajú a snažia sa osviežiť svoju ponuku na trhu niečim novým a zaujímavým. Obľúbenou súčasťou zdravotníckeho oblečenia sa stáva svieža lekárska blúza s potlačou plnou sviežich kvetov. Halena je vyrobená z kvalitného 100% bavlneného materiálu, ktorý je jemný, savý, dobre priedušný a na dotyk príjemný. Dlhotrvajúcu kvalitu a sýtosť farieb zabezpečuje nová technológia digitálnej potlače textilu. Vy sa tak môžete tešiť z toho, že kvety na vašej blúzke budú stále svieže a sýte. Zdravotnícke šaty  predstavujú ženskosť a eleganciu, ktorá sa postupne vytrácala z nemocničných oddelení a ambulancií. Elegantné a praktické zdravotnícke plášte sú neodmysliteľnou súčasťou každodenného oblečenia  pracovníkov v zdravotníctve.

zdravotnícke oblečenie

Blúza pre detského lekára.

Komentovať