Stále je dosť dôvodov, prečo by ste si mali zaobstarať parkovacie senzory bezdrôtové

Odteraz už žiadne problémy s parkovaním! Pri cúvaní „vykorčuľujete“ bez obáv, zároveň získate presné informácie o vzdialenosti blízkej pevnej prekážky či iného vozidla. Neoškriabete ani svoje, ani cudzie auto, na sedadle vás nevystrie pre žiadny silný náraz a s radosťou na tom istom mieste zaparujete aj po stýkrát. Čo sa za tým všetkým skrýva? Jednoznačne kvalitné parkovacie senzory bezdrôtové!

parkovacie senzory bezdrôtové

Parkovacie senzory bezdrôtové sú užitočné.

Pracujú rýchlo a spoľahlivo!

Na to, aby parkovacie senzory bezdrôtové okamžite a presne monitorovali situáciu za volantom, je nevyhnutný kvalitný princíp sonaru. To znamená, že do blízkeho prostredia vysielajú ultrazvukové vlny a tie sa po odraze od prekážky spätne vracajú. Podľa doby odozvy a ďalších parametrov dokážu parkovacie senzory bezdrôtové vyhodnotiť dianie za vozidlom. Ak sa akákoľvek pevná prekážka nachádza od 0,3 približne do 1,8 m za vozidlom, spustí sa akustický varovný signál. Hlasitosť signalizácie dosahuje až 70 db. V tesnej vzdialenosti, teda ak už hrozí kolízia s prekážkou, sa spustí silný nepretržitý tón. Aby vám bolo jasné, že tadiaľto cesta nevedie. Parkovacie senzory bezdrôtové v žiadnom prípade neznehodnocujú dizajn vášho vozidla. Sú precízne zapustené, z nárazníkov nevyčnievajú a čo najlepšie si plnia svoj účel. Na parkovacie senzory sa môžete spoľahnúť bez ohľadu na podmienky v danom teréne či na roky praxe za volantom.

parkovacie senzory bezdrôtové

Parkovacie senzory bezdrôtové fungujú takto.

O ich kvalitách diskutujte na tých správnych miestach

Tam, kde sa snúbi perfektný akustický signál za zreteľnej vizualizácie, niet viac čo dodať. Čo dodať, ale zároveň nemáte ani čo spochybňovať. Tým chceme naznačiť, že sadu svojich parkovacích senzorov bezdrôtových by ste mali rozšíriť o LCD displej. Aktuálnu vzdialenosť od prekážky spresnia číselné údaje a vám k celkovému komfortu už nič viac nebude chýbať. Odborné poradenstvo vám poskytnú aj cez mailovú alebo chatovú komunikáciu v každom spoľahlivom e-shope s doplnkovým príslušenstvom do auta. Presnejšie informácie než z pravej ruky nezískate! Uvítajte túto pomoc a vybavte svoje auto bezdrôtovými parkovacími senzormi!

Komentovať