Vytlačte si fotografie v pohodlí domova: Fotopapier HP – ako si vybrať z možností, ktoré ponúka?

V predchádzajúcom článku sme vám napísali niečo o výhodách fotopapieru značky Canon a dnes prichádza na rad ďalší zo známych značiek fotopapierov – fotopapier HP. Napíšeme vám teda i v tomto prípade zopár viet o tom, ako si vybrať z množstva možností, ktoré vám pri kúpe ponúka fotopapier od známeho výrobcu menom Hewlett-Packard, pretože by ste sa v nich poľahky mohli stratiť.

Aký formát si vybrať?

Fotopapier HP ponúka naozaj širokú škálu rôznych veľkostí, z ktorých ako zákazník máte na výber. 10×15 a 13×18 patria medzi osvedčené klasiky, ktoré ocenia zákazníci, pokiaľ si chcú doma na vlastnej tlačiarni vytlačiť z času na čas niekoľko rodinných fotiek z osláv či dovolenky. Náročnejší užívatelia však iste ocenia aj rôzne iné formáty, medzi ktorými sú napríklad A4, A3 či dokonca formát A2, ktorý zoženiete len ojedinele.

Unikátny výber povrchov v ponuke

fotopapier hpLesklý a matný povrch fotopapiera máte k dispozícii aj v prípade, že sa rozhodnete pre fotopapier HP. V ponuke síce chýba polo-matný povrch (na rozdiel od fotopapieru značky Canon), avšak to rýchlo nahradia hneď dve iné možnosti, z ktorých si môžete vybrať. Ako prvú vám predstavíme možnosť saténového fotopapiera, ktorý neuveriteľne oživí všetky farby na vašej fotografii a prinesie im úplne iný – živší nádych. Nuž a druhá v poradí je možnosť rýchloschnúceho povrchu na fotopapieri, ktorý iste oceníte najmä pri vyhotovovaní fotografických projektov (či už v škole alebo v práci), kedy potrebujete fotografie použiť hneď, ako vyjdú z tlačiarne a nemôžete čakať niekoľko minút, kým uschnú.

Ak teda hľadáte hlavne kvalitu a dlhú životnosť pre svoje fotografie, na ktorých máte zvečnené tie najkrajšie chvíle z vášho života, či práve naopak, potrebujete zohnať rôzne atypické formáty, potrebné pre svoje projekty, potom je fotopapier HP tou najlepšou voľbou pre váš nákup.

 

Komentovať