Vlásky clip-in – jednoduchý spôsob ako mať opäť dlhé vlasy

clip-in vlasy

Dlhé husté vlasy sú snom hádam každej ženy

Asi každá žena už zažila sklamanie po návšteve kaderníckeho salóna, kedy úprava nového účesu nedopadla celkom podľa jej predstáv, alebo keď túžbu po radikálnej zmene v podobe kratšieho šik účesu už pár hodín po rozsiahlom zásahu kaderníckych nožníc oľutovala a najradšej by mala naspäť svoje pôvodné dlhé vlasy.

Na to, kým však vlasy opäť dorastú, si musíte minimálne niekoľko mesiacov počkať. Je tu však jedno riešenie ako situáciu zachrániť a preklenúť obdobie čakania na prijateľnú dĺžku vašich vlasov. Tým riešením sú vlásky clip-in, o ktorých ste už určite počuli alebo čítali, pretože v súčasnosti patria k veľmi obľúbenej a trendovej záležitosti.

Ak o clip in predsa len počujete po prvýkrát, je na čase, aby ste sa s nimi zoznámili a ja sa vám pokúsim aspoň trochu priblížiť ich výhody a spôsob používania.

Vlásky clip-in – ideálne riešenie pre každú ženu túžiacu po dlhých a hustých vlasoch

clip-in

Obľúbené ombre zamaskuje aj farebné nedokonalosti

Vlásky clip in sú veľmi jednoduchým, šetrným a efektívnym spôsobom ako mať opäť dlhé a husté vlasy kedykoľvek si zmyslíte, pretože ich aplikácia vám zaberie len zopár minút vášho času a navyše nemusíte ani nikam chodiť lebo vlásky clip-in si viete pomocou jednoduchých sponiek – pukačiek pripnúť aj sama v pohodlí svojho domova.

Jedinou požiadavkou pre uchytenie clip-in prameňov je vaša dĺžka vlasov, ktorá musí byť aspoň 10 – 15 cm. Potom vám už postačí len hrebeň s hrotom, štipec na vypnutie vlasov a kvalitné clip-in vlasy. Presné postupy aplikácie clip-in vlasov nájdete na internete dokonca na niektorých stránkach aj s videozáznamom.

Vlásky clip in v rôznych variantoch

clip-in

Rôzne farby, rôzne dĺžky clip-in vlasov

Ponuka clip-in vlasov a príčeskov je natoľko široká, že si dokáže vybrať naozaj každý. Vlásky clip-in sú v ponuke vo všetkých farebných prevedeniach a odtieňoch, od prirodzených farieb až po netradičné alebo aj v štýle ombre.

Vybrať si môžete nielen hladké rovné clip in vlasy ale aj vlnité a tiež clip-in ofiny rovné aj zastrihnuté do boku či dokonca copy rôznej dĺžky aj hustoty.

Komentovať