Vitrína na zákusky hoci aj v tvare valca

V porovnaní s inými chladiacimi výstavnými zariadeniami vám  inštalácia chladiacej vitríny na zákusky môže pomôcť ušetriť veľa energie. Nielen tej elektrickej. Takáto špecializovaná vitrína na zákusky, či už voľne stojaca alebo ako súčasť predajného pultu,  má zabudované číre predné sklo. Tak prichádzajúci ako aj v rade čakajúci zákazníci si môžu pokojne prezerať tovar a vybrať si niečo z ponuky zákuskov. Zvyšuje to celkovú kultúrnosť predaja a spokojnosť nielen kupujúcich ale aj predajcov. Vitrína plná zákuskov predstavuje zákazníkom produkty bez potreby otvárania dvierok To môže nielen šetriť energiou, ale pomáha tiež udržiavať vnútornú teplotu úložného priestoru vitríny.  

vitrína na zákusky
Vitrína na zákusky predáva niekedy sama

Cukrárenské vitríny na zákusky 

    Na chladiacich vitrínach je skvelé to, že umožňujú výrobcom aj predajcom dopĺňať a organizovať svoje produkty elegantným spôsobom. Tieto vitríny vám umožňujú vidieť zostávajúce zásoby položiek, ktoré sú vystavené. Aj bez toho, aby ste museli občas otvárať dvierka. Jediný prípad, kedy by ste otvorili dvierka, je, keď potrebujete úplne doplniť zásoby konkrétnej položky. Okrem dopĺňania zásob zákuskov môžete svoje produkty tiež usporiadať úhľadne a atraktívne. Vaši zákazníci ich vidia pekne prehľadne a ich chuťové bunky sa môžu „aktivovať“. S najväčšou pravdepodobnosťou si kúpia oveľa viac, než pôvodne plánovali, keď ich vidia pekne a príťažlivo vystavené. 

vitrína na zákusky
Vitrína na zákusky a na torty

Osvetlenie, digitálny termostat i nastaviteľné police 

   Dôležitý z pohľadu predaja je priamy pohľad na ponúkané cukrárenské výrobky. Zákazníci sú s najväčšou pravdepodobnosťou ovplyvnení oveľa viac, keď ich vidia čerstvé.  Vitríny na zákusky sú skvelým osvetlením, ktoré zákazníkom umožňujú jasne vidieť pestrosť vašej ponuky dobrôt. Pomáhajú im rozhodnúť sa, či si nejakú kúpia. Tieto vitríny môžu dokonca pomôcť vašej gastronomickej prevádzke zvýšiť predaj. Aj vďaka dokonalému vystaveniu vašej ponuky vo vitríne. Chladiace cukrárske vitríny slúžia na predaj a vystavenie tort, zákuskov, chlebíčkov a iných potravín, ktoré vyžadujú pre krátkodobú prezentáciu nižšiu ako izbovú teplotu Rozhodnutia na poslednú chvíľu sa totiž často robia vždy, keď zákazníci prechádzajú okolo chladiacich vitrín.. Cukrárske vitríny sú väčšinou umiestnené priamo na predajnom pulte alebo aj ako voľne stojace v gastronomickej prevádzke. Ponúkané zákusky je tak  vidieť zo všetkých strán. 

Komentovať