Vieš ako na sebe správne nosiť legíny?

Ide zima ale to neznamená, že sa musíme obliekať len do tmavých fádnych a nezaujímavých farieb a neforemného oblečenia. Ak si to ešte nezistila, tak legínykardigany sú najpraktickejším celoročným oblečením. Legíny (podľa typu) môžeš nosiť na cvičenie, na voľnočasové aktivity, po dome, alebo s tunikou von na bežný deň, prípadne aj do práce. Môžeš ich rôzne kombinovať a nosiť tak v teplom ako aj v chladnejšom počasí. V zime ich napríklad vynikajúco využiješ s dlhším pleteným pulóvrom alebo šatami, prípadne s kraťasmi a fajn topom. K tomu si obuješ čižmy nad kolená a hotovo. Štýlový, no hlavne teplý a komfortný outfit je hotový.

legíny

Legíny cez zimu treba vedieť zladiť.

Farebná zima

Zima ponúka množstvo farieb, aj keď farebná škála je v trošku tlmenejších odtieňoch než napr. v lete. Legíny prepadli módu pred niekoľkými rokmi, no stále sa silno držia. Sú vynikajúce hlavne v kombinácii s ostatnými kúskami, predovšetkým dlhými. Môžeš si ich však vybrať v rôznych farbách a vzorované kúsky vynikajúco dopĺňajú veľmi jednoduchý, jednofarebný a planý outfit. Ak si odvážnejšia, tak môžeš so vzorkovanými legínami kombinovať aj iné vzorkované kúsky. Je to veľmi trendy, no aj miš-maš je potrebné správne zladiť, aby outfit vyzeral naozaj trendy a nie lajdácky a neupravene. Nezabudni na štýlové doplnky, klobúky, kabelky alebo vaky, šály, bižutériu atď. Ak sa ti páči džínsovina, obľúbené sú rôzne retro nášivky, odznaky a brošne. Aj keď tento vzhľad prevládal v lete, určite sa nájde aj outfit na jeseň a do zimy v takom znení.

legíny

Legíny sú stále veľmi obľúbené.

Legíny, na ktoré si treba dávať pozor

Legíny sú v prvom rade definované ako spodná bielizeň. Preto by mali byť nosené tak, aby boli prekryté ženské partie (predok aj zadok). Na trhu však nájdete aj jegginsy a iné úzke elastické nohavice, ktoré majú podobnú predajnosť. Farebnosť alebo definícia výrobku v predajni môže byť niekedy mätúca. Aby si sa nepomýlila, ktoré ako nosiť, najpodstatnejšie je všímať si šitie a priehľadnosť textílií. Podľa toho je možné najskôr rozlíšiť legíny ako spodné prádlo od legín nohavíc.

Komentovať