Veľmi obľúbené a praktické tašky cez rameno

Potrebujete mať pri sebe niekoľko vecí, na ktoré je batoh priveľký a vrecká a kabelka zas príliš malé? Pohodlné a čoraz obľúbenejšie tašky cez rameno sú pre vás potom ideálnym riešením. Či už sledujete módne trendy alebo máte radi klasiku, určite nebude problém  vybrať si tú správnu tašku práve pre vás. V ponuke je viacero veľkostí, tvarov, farieb aj materiálov.

Tašky cez rameno sú výhodné

Tašky cez rameno sú vhodné na bežné nosenie do práce, taktiež namiesto batohu do školy, na nákup  a aj na večerné „povyrazenie si“  do mesta. Mimoriadne vhodné sú aj pri cestovaní, keď je potrebné mať pri sebe príručnú batožinu.  Ich prednosťou je, že sú priestranné a veci v nich môžete mať prehľadne usporiadané. Obsahujú totiž množstvo priečinkov a vreciek či už na mobil, kľúče, peňaženku, mp3 prehrávač, notebook, zošity a iné kancelárske potreby, ktoré tak máte stále po ruke.

cez rameno

Taška vhodná do práce či pre študentov s priečinkami.

Z čoho si môžete vyberať?

Tašky cez rameno v látkovom prevedení sú síce veľmi obľúbené, no oveľa praktickejšie sú tašky cez rameno z koženky  či kože. Niektoré je možné nosiť aj v ruke, alebo aj ako tzv. crossbody tašky. Čoraz častejšie sa stávajú praktickým doplnkom nielen ženského, ale aj pánskeho outfitu.

lux taška

Luxusná taška cez rameno z pravej kože.

Tašky cez rameno podľa účelu

Pri výbere tašky cez rameno je podstatné, na aký účel budete tašku používať. Páni určite ocenia malú tašku s objemom 1 až 2 litre na doklady. Študenti, ale nielen oni využijú tašku cez rameno so špeciálnym priečinkom na notebook a tí, ktorí radi a často cestujú, môžu využiť väčšiu tašku  ako príručnú batožinu v lietadle. I keď väčšina spomínaných tašiek je vhodná pre obe pohlavia, predsa len ponuka tašiek cez rameno pre ženy je obzvlášť široká a pestrá.

tašky cez rameno

Menšie sú vhodné do mesta. Veľkosťou objemu majú 1-2 litre.

Na čo treba dať pozor pri nosení tašky cez rameno

Príliš časté nosenie tašky však vplýva nepriaznivo na vaše držanie tela, čo môže mať za následok stuhnuté svaly, či bolesti chrbta a v horších prípadoch aj degeneráciu medzistavcových platničiek. Preto vám odporúčame ťažšie tašky nosiť uvážene a vynahradiť to vašej chrbtici cvičením a masážami.

Komentovať