Uvidíme Hamšíka na futbalovom zájazde na Old Trafforde

futbal1Anglický veľkoklub Manchester United má už dlhodobý problém v strede poľa. Jasným dôkazom toho je zmena základnej zostavy v strede poľa prakticky v každom zápase, čoho svedkami môžeme byť aj počas veľmi populárnych futbalových zájazdov. Tieto zmeny nie sú pôsobené iba zraneniami, ale hlavne potrebou tvorcu hry v strede poľa. Táto pozícia je u červených diablov neobsadená už dlhšie obdobie. Futbalový zájazd si môžete objednať jednoducho v niektorých obľúbených cestovkách, akou je napríklad aj FutbalTour.

David Moyes hľadá posily na Apeninskom polostrove

Hoci sa v médiách na Britských ostrovoch skloňovalo viacero mien, či už z Borussie Dortmund, alebo z Juventusu Turín, ani v jednom z týchto klubov však nepripustil odchod vlastných hráčov, teda Moyes pokračuje v hľadaní ďalej. Najnovšie sa podľa britských novinárov zameral na slovenského stredopoliara v drese SSC Neapol Mareka Hamšíka.

Tvorca hry v strede poľa

Tento rodák z Banskej Bystrice paradoxne neodohral žiadny zápas za svoj mestský klub. V slovenskej najvyššej lige odohral iba 6 zápasov a to za bratislavský Slovan, kde strelil jeden gól. Zo Slovanu putoval ako 17 ročný mladý talentovaný futbalista do talianskej Brescie, v ktorej pôsobil necelé 3 sezóny.

V júni 2007 sa Hamšík rozhodol prestúpiť do tímu nováčika Seria A SSC Neapol, v ktorom pôsobí dodnes. Tu sa stal stabilným pilierom a tvorcom hry v strede poľa. V médiách sa už objavilo viacero špekulácií o možnom prestupe tohto ofenzívneho stredopoliara do iných zahraničných klubov. Avšak reakcia majiteľov klubu z Neapola je stále rovnaká. Marek Hamšík ostáva v Neapole a na tomto sa nič nemení.

Aký bude najbližší futbalový zájazd do Manchesteru?

futbalPráve na základe reakcií majiteľov klubu sa veľa odborníkov a novinárov vyjadruje k možnému prestupu veľmi skepticky. Väčšinou sa hovorí o tom, že David Moyes sa bude musieť rozhliadnuť ešte niekde inde. Ako to bude naozaj možno zistíme už na najbližšom futbalovom zájazde, pri ktorom uvidíme zápas červených diablov z Manchesteru. Ak chcete byť pri tom, tak si stačí futbalový zájazd objednať. Napríklad aj tu.

Komentovať