TV do auta vytvorí vo vašom vozidle príjemné domáce prostredie

Jazdu autom netreba považovať len za nevyhnutný presun z jedného miesta na druhé. Užívajte si ju! Rovnako sa snažte zútulniť a vytvoriť si maximálne pohodlie aj v samotnom interiéri vozidla. Takúto príjemnú a komfortnú atmosféru zabezpečí tv do auta s množstvom funkcií a zábavy.

Presne na tento účel potrebujeme tv do automobilu úplne všetci! Vôbec nezáleží na tom, či ste skúsený vodič alebo začiatočník. Mať televíziu v aute nie je len záležitosťou hier a animovaných seriálov pre deti. Aj keď ich takto oveľa jednoduchšie zabavíme, tv v aute považujte za multimediálny prehrávač tej najvyššej pokrokovosti a kompatibility.

tv do auta

Luxusne vybavené vozidlo so stropným Tv.

Tv do auta za účelom príjemnej zábavy, ale aj tých najnovších informácií 

Televízia do auta má zabezpečiť kvalitný a okamžitý prístup k dopravným aktualitám, umožniť rozlíšenie obrazu a čistotu zvuku bez akýchkoľvek väčších odchýlok. Treba si uvedomiť, že dianie, ktoré nám tv do auta sprístupňuje, nevnímame úplne sústredene, tzv. kolísavou pozornosťou. Našu pozornosť delíme medzi situáciu na ceste a zábery na televíznom prijímači. A to bez ohľadu na to, či sme šofér alebo spolujazdec.

Tv do vozidla si ani nesmie podmaniť celú našu pozornosť, skôr má zastrieť nevýhodu v pozícii druhého alebo až tretieho “komunikačného partnera“. Televíziu do automobilu si preto vyberajte na základe jednoduchej inštalácie a ovládania. Nie je nič príjemnejšie, ako keď si počas náročnej jazdy môžete okamžite spustiť svoje obľúbené vysielanie.

tv do auta

Doprajte svojim spolucestujúcim sledovať obľúbené filmy vo Vašom vozidle.

Televízia v aute s Wifi, USB a BT – ideálne riešenie na dlhé a náročné cesty

Dostupných je hneď niekoľko typov tv do áut. Záujemcovia si dnes môžu vyberať z ponuky stropných televízií, televízií na čelné sklo, v spätnom zrkadle alebo na opierkach. Jednoduchá montáž a napájanie má byť jedným z predpokladov špičkovej tv do auta. Multimediálny televízny prehrávač s LED obrazovkou dnes už poskytuje perfektné rozlíšenie HD 1024 x 600 pixelov. Užívajte si sledovanie filmov, počúvajte hudbu, alebo si prezerajte fotografie z USB kľúča či SD karty.

Multimediálna televízia do auta Vám umožňuje využiť napríklad funkciu HappyCast pre jednoduché prehrávanie súborov z iPhone, iPad alebo iPod Touch. Zvuk sa v akejkoľvek inovatívnej televízie do auta prehrá cez vstavané reproduktory, alebo Vám bude aktuálny zvukový záznam sprostredkovaný cez FM vysielač v autorádiu. Televízia v aute je jednoducho vynikajúci spoločník na cesty!

Komentovať