Trezory do bytu a možnosti umiestnenia

Výroba trezorov sa začala v Anglicku v druhej polovici 19. storočia. Tieto typy trezoru mali jednoduchú funkciu – chrániť cennosti pred zlodejmi. Čoskoro sa trezory vyvinuli a stali sa tiež ochranou pred požiarom či inými nehodami. V súčasnej dobe sa trezory do bytu dodávajú v rôznych typoch s množstvom funkcií, ktoré ponúkajú väčšiu bezpečnosť a pokoj. Ak zvažujete kúpu trezoru do bytu, môžete byť prekvapení všetkými výhodami, ktoré trezor ponúka. Je to rozhodne dobrá investícia. Veľa ľudí si kúpi trezor na jeden konkrétny účel, a potom keď zistia všetky ďalšie spôsoby využitia ktoré trezor má si želajú, aby si kúpili väčší. Dobre sa zamyslite  ešte pred kúpou nad tým, aký veľký vnútorný priestor budete potrebovať, aby ste uspokojili všetky vaše potreby v oblasti úschovy.

trezory do bytu
Trezory do bytu sú dobrou investíciou

Bezpečnostné trezory do bytu

Tieto trezory sú spravidla dostatočne malé na to, aby vkĺzli pod posteľ alebo za kus nábytku. Napriek tomu však ponúkajú dostatočnú ochranu, aby ste do nich mohli bez obáv uložiť množstvo predmetov. Mnoho ľudí ich používa na úschovu peňazí, šperkov alebo iných cenných predmetov. Sú skvelou ochranou hlavne keď idete von z mesta a nechcete sa báť, že sa k vám niekto vláme do domu a ukradne vám veci. Pre kvalitnú ochranu hľadajte hrubé dvere aj hrubé steny a uistite sa, že kúpený trezor má vysoké hodnotenie nárazu, čo znamená, že sa nerozbije, aj keď spadne z vysokého miesta. Bezšvíkové telo trezoru znamená, že neexistuje jednoduchý spôsob, ako sa dostať do takéhoto trezoru, zvlášť, ak má hrubé steny.

trezory do bytu
Takéto trezory do bytu je možné otvoriť elektronickým zámkom SAFEtronics zadaním kódu alebo „núdzovým“ mechanickým kľúčom.

Trezory na stenu

Ak potrebujete skrytý trezor ku ktorému je ľahký prístup, mali by ste zvážiť trezor na stenu. Tieto trezory sa poľahky zmestia na stenu bez toho, aby zaberali veľa miesta alebo trčali. Dajú sa efektívne zakryť obrazom alebo iným umeleckým dielom. Sú to skvelé trezory na úschovu menších vecí ako dokumenty alebo šperky.

Komentovať