Tajomstvo úspešnej párty

Ak plánujete väčšiu akciu, ples či koncert, moderátor je skvelým „doplnkom“. Nie je zložité naplánovať večierok, slávnosť či inú príležitosť. Nie každý organizátor má však vlohy na to, aby svojich hostí zaujal celý večer. Vtedy prichádza na „scénu“ moderátor. Mnohí z nich už majú dlhoročné skúsenosti v moderovaní akcií pre „smotánku“, TV akcie, detské programy, spravodajstvo, ale aj konferencie, firemné akcie, plesy a iné  spoločenské udalosti.

Moderátor

Moderátor je človek, ktorého úlohou je moderovanie, a teda sprevádzanie programu pri väčších spoločenských udalostiach. Je to kvalifikovaný konferencier. Moderátor spoločenskú akciu usmerňuje a riadi zábavným, humorným alebo aj odborným prístupom. Showportal ponúka moderátorov, moderátorky, tanečníkov, spevákov a speváčky na rôzne rodinné, detské alebo firemné príležitosti, ale taktiež na plesy, Silvester, stužkovú slávnosť, svadbu, atď.

U dobrého moderátora je vysoko oceňovaná nielen vysoká kvalita jeho reči a prejav, ale tiež jeho prirodzená schopnosť vkusným spôsobom zasahovať priamo do deja v miestnosti. Dobrý moderátor musí mať dôvtip, osobný šarm, pohotovosť, spontánnosť prejavu a improvizáciu, a vhodné reagovanie na nepredvídateľné situácie.

Celebrity na vašej akcii

moderátor

Dobrý moderátor dokáže rozprúdiť každú akciu

Slávne osobnosti môžu spríjemniť, oživiť a zabaviť spoločnosť nielen v TV, ale aj na súkromných akciách, ktoré naplánujete pre svojich priateľov, rodinu, kolegov a podobne. Program pre vašich hostí sa so známym moderátorom alebo moderátorkou stane zábavnou show, o ktorej sa budú všetci ešte dlho rozprávať. Na stránka ShowPortal.sk môžete nájsť mená ako Martin Dejdar, Milena Minichová, Michal Hudák, moderátor Alex Štefuca, Vlado Voštinár či Andrej Bičan, alebo známe moderátorky, ako Zuzana Haasová, Jana Hospodárová a pod. Niektorí z týchto moderátorov pôsobia aj ako speváci a zabávači, čo je ideálne spojenie s príjemnou spoločenskou udalosťou.

V televízii moderátori kedysi začínali prevažne za účelom sprevádzania TV programu a vypĺňali „hluché“ miesta medzi jednotlivými programami. Boli to veľmi dôležití ľudia, a keďže v začiatkoch televíznych vysielaní ešte nebola technika vyvinutá ako dnes, moderátori si museli pamätať jednotlivé texty, nesmeli spraviť chybu, museli byť príjemní, usmievaví a zrozumiteľní. Najdôležitejšie vysielanie bolo (a tuším stále je) spravodajstvo.

 

Komentovať