Svadobné topánky kupujte v predstihu!

Vo svoj svadobný deň si každá nevesta želá byť tou najkrajšou ženou nielen pre svojho nastávajúceho, ale aj pre všetkých naokolo. Na to, aby sa tak v jej veľký deň mohla cítiť, je potrebné dokonale zladiť svadobné šaty, doplnky a vizáž. Hneď po šatách dá neveste najviac zabrať výber svadobných topánok. Niekto by si pomyslel, že svadobné topánky a ich kúpa sú záležitosťou pár minút, no pravda býva taká, že pri ich výbere sa poriadne zapotíte. Moja rada znie – nenechávajte si nákup svadobných topánok na poslednú chvíľu! Takto ich pred svadbou stihnete rozchodiť, aby vám nespôsobovali bolestivé otlaky a získate viac času na prípravu svadby.

Svadobné topánky

Výšku podpätku si pod svadobnými šatami nikto ani nevšimne.

Svadobné topánky – pozor na podpätok!

Najčastejšou chybou, ktorú robí väčšina neviest je to, že si kúpia svadobné topánky s nevhodným podpätkom. Milé nevesty, nezabúdajte, že v topánkach strávite takmer celý deň a celú noc. Preto ak chcete svoje nohy aj seba ušetriť od bolesti, siahnite radšej po nižšom a pohodlnejšom podpätku. Tie ultra vysoké s platformou si nechajte na inú príležitosť. Najlepším riešením je kúpiť si svadobné topánky s takými podpätkami, na ktorých výšku ste už zvyknutá a cítite sa v nich komfortne. Navyše, pretancovať celú noc v 10 centimetrových topánkach asi nie je také reálne ako pretancovať ju na 5 centimetrových topánkach, všakže? Koniec koncov, svadobné šaty svojou dĺžkou v drvivej väčšine zakryjú aj topánky, takže výšku podpätku si nikto z pozvaných pravdepodobne ani nevšimne.

Svadobné topánky

Mali by byť nielen krásne, ale aj pohodlné.

Kožené svadobné topánky

Pri kúpe svadobných topánok ide tak o ich dizajn ako aj o kvalitu. Svadobné topánky sa vám musia páčiť! Mali by byť elegantné, nápadité a jedinečné, no čo je najdôležitejšie – musia byť dokonale pohodlné. Ak si myslíte, že žiadne topánky vám neposkytnú komfort na celý deň, potom sa veľmi mýlite. Kožené topánky sa dokonale prispôsobia tvaru vášho chodidla, vďaka čomu bude chôdza v nich potešením aj po niekoľkých hodinách, nehovoriac o tom, že koža je naozaj odolný a trvácny materiál. Môžete sa preto spoľahnúť, že vás vo váš veľký deň nesklamú a budú vám slúžiť ešte dlho po ňom. Dôležité je ale kupovať topánky v predstihu, pretože kožená obuv vždy vyžaduje, aby ste ju trochu zanosili.

Komentovať