Stolové lampy môžu mať veľa podôb

stolné lampy

Dizajnové stolné lampy – MBSun.cz

Stolové lampy nájdu svoje uplatnenie v každom interiéry nie len ako praktická pomôcka pri práci či štúdiu, ale aj v podobe dekoračného prvku miestnosti. Stolové lampy sú ideálne do pracovní aj detských izieb, kde na prácu a učenie centrálne stropné osvetlenie zrejme nie je celkom postačujúce. Výhodou takýchto stolových lámp je možnosť nasmerovať svetlo presne tam, kam potrebujeme a zároveň sa dajú aj ľahko premiestniť.

Veľmi pestrá je aj ponuka stolových lámp do detských izieb. Stolové lampy pre deti sú navrhnuté tak, aby deťom okrem dobrých podmienok na plnenie školských aj voľno-časových aktivít, ako je napr. modelovanie či kreslenie, prinášali deťom aj radosť a rozvíjali ich fantáziu a kreativitu (napr. stolové lampy s rôznymi detskými motívmi, známymi kreslenými postavičkami z rozprávok, vyrobené v rôznych farebných prevedeniach či zaujímavých netypických tvaroch).

Stolové lampy a štýlové tienidlá

Stolové lampy vďaka svojim tienidlám a zaujímavému prevedeniu môžu byť tiež skvelým dekoračným doplnkom. Tienidlá v rôznom priesvitnom, prípadne čipkovanom prevedení (napr. v čiernej, bielej, vínovej farbe) sú jedinečnou dekoráciou s nádychom luxusu a sú tak vhodné do obývacej izby, ale aj do spálne. Rovnako aj tienidlá zdobené brúsenými kamienkami pripomínajúcimi  krištáľový luster či luxusné stolové lampy z dekoračných lesklých kameňov s jemným nitkovým tienidlom – to všetko sú exkluzívne stolové lampy, ktoré krásne pozdvihnú váš interiér. Ak dávate prednosť zariadeniu v historickom štýle, dobrou voľbou pre vás budú rustikálne stolové lampy.

Stolové lampy

Nevšedné a elegantné stolné lampy do vašej izby – MBSun.cz

Netradičné stolové lampy

Stolové lampy trocha inak ako ich bežne poznáme môžu byť nie len zaujímavým, ale aj zdraviu prospešným doplnkom. Krištáľové, kalcitové či soľné lampy pohlcujú elektromagnetický smog a harmonizujú priestor. Soľná stolová lampa z Himalájskej soli je aj ideálnou nočnou lampou,  pretože jej svetlo vo vnútri presvecuje soľný kameň do oranžovej farby rôznej intenzity a navyše blahodarne pôsobí na astmatikov, alergikov či ľudí s oslabenou imunitou. Tak prečo ju nevyskúšať napr. vo vašej spálni či v detskej izbe?

Komentovať