Sťahovacie spodné prádlo na dokonalé telo

Ktorá žena by netúžila po dokonale štíhlom tele, kde sa nemusí báť žiadnych veľkých stehien s celulitídou, veľkého zadku či neforemného bruška? Áno, zdravá strava a šport vedia takú postavu zaručiť, no nie každý má na niečo také čas a chuť. Na ukrytie nedostatkov postavy vám pomôže sťahovacie spodné prádlo o ktorom ste už určite niekedy počuli, no možno ste doteraz nemali odvahu ho vyskúšať na vlastnom tele – a to doslova. Túto chybu môžete ľahko napraviť a ručím vám za to, že svoje rozhodnutie určite neoľutujete. Sťahovacie spodné prádlo patrí medzi totálne bestsellery a nechýba v šatníku takmer žiadnej ženy.

Zoštíhľujúce sťahovacie nohavičky

S týmito zoštihľujúcimi nohavičkami skvelo vymodelujete boky a brucho.

Sťahovacie spodné prádlo na všetky problémové partie

V obchodoch nájdete stahovacie spodné prádlo v mnohých prevedeniach a vyberať si môžete sťahovacie nohavičky, šortky, korzety, pás na brucho alebo aj sťahovacie body či legíny. Záleží od toho, ktorú partiu si prajete opticky vylepšiť a ubrať z nej. Asi najpredávanejším kúskom je sťahovací pás na brucho, keďže brušné partie patria k tým najproblematickejším na ženskom tele. Dobrom kúpou sú napríklad aj sťahovacie predĺžené nohavičky, ktoré vám nielenže stiahnu partie vášho pozadia, ale aj spomínané bruško. Dámy s neforemnými stehnami určite ocenia sťahovacie nohavice alebo legíny – tie vám pekne vytvarujú nielen stehná, ale aj vaše boky a zadok.

Zoštíhľujúcim push-up tielkom vymodelujete celý trup.

Zoštíhľujúcim push-up tielkom vymodelujete celý trup.

 

Ako vybrať sťahovacie spodné prádlo?

Výber sťahovacieho prádla nesmiete podceniť, pretože nesprávna veľkosť by mohla mať úplne opačný efekt. Ak zvolíte priveľké sťahovacie spodné prádlo, nebude vám mať čo stiahnuť a pri príliš malých veľkostiach zas nebudete môcť ani dýchať, nehovoriac o tom, že sa vám pod oblečením budú tvoriť nepekné faldy po tele. S voľbou veľkosti u sťahovacieho prádla je to tak, že pokiaľ bežne nosíte konfekčnú veľkosť L, potrebuje si kúpiť sťahovacie spodné prádlo približne o dve čísla menšie. V takom prípade voľte veľkosť S, no najlepšie je, ak si prádlo pred kúpou vyskúšate. Hlavné však je, aby ste sa v ňom cítili pohodlne.

Komentovať