Sťahovací pás po pôrode vám pomôže získať späť vašu pôvodnú formu

Tehotenstvo a následný pôrod je pre každú ženu krásnym obdobím, no pre ženské telo je toto obdobie aj obrovskou zmenou a zvýšenou záťažou. Problémom nie sú vždy iba nabraté kilogramy, ale aj oslabené, preťažené a natiahnuté brušné svalstvo, ktoré je niekedy naozaj veľký problém vrátiť späť do pôvodného stavu. Nie vždy je to už aj celkom možné, najmä ak žena absolvovala viac tehotenstiev a pôrodov. Existujú však rôzne spôsoby a prostriedky ako zvädnutému a oslabenému brušku pomôcť. Ako prvé vám v pôrodnici zrejme odporučia ležanie na brušku na urýchlenie sťahovania maternice a spľasnutie bruška. Veľmi účinné môžu byť aj rôzne špeciálne cviky na spevnenie brušného svalstva, napr. Kalanetika či Pilates a neskôr aj cvičenie s pomocou športových či fitness pomôcok (napr. s fit loptou). Ďalšou účinnou pomôckou sú však aj sťahovacie pásy po pôrode.

štahovací pás po pôrode

Sťahovací pás po pôrode pre rýchle stiahnutie bruška a maternice

Využite všetky možnosti, ktoré sú už dnes dostupné

V období môjho prvého pôrodu sa v pôrodniciach bežne museli už na druhý deň po pôrode precvičovať jednoduché cviky na posteli. Ležanie bruškom na zrolovanej posteľnej prikrývke nebolo tiež ničím výnimočným. Špeciálnu pomôcku s názvom sťahovací pás po pôrode by som však v tom čase hľadala asi márne, keďže to bolo už pred viac ako 20 rokmi. Samozrejmosťou v to čase nebolo ani množstvo informácií a poradní na internete či moderné internetové e-shopy, kde dnes už zoženiete takmer všetko. Takže milé dámy, využite dnes možnosti, ktoré máte a zadovážte si možno práve spomínaný sťahovací pás po pôrode, ktorý vám pomôže opäť sa dostať do formy.

Sťahovací pás po pôrode – účinná pomôcka, ktorú schováte pod oblečenie

Kvalitný sťahovací pás po pôrode napomáha rýchlemu stiahnutiu bruška a maternice, ako aj správnemu držaniu tela a naviac ho nikto okrem vás nemusí vidieť, pretože ho len jednoducho schováte pod oblečenie, či už doma pod tepláky alebo v prípade, že vás v najbližších mesiacoch po pôrode čaká aj nejaká výnimočná udalosť, tak sťahovací pás po pôrode vám vyčaruje v spoločenských šatách priam dokonalú siluetu.

Komentovať