Skylink ponuka programov pre detských divákov

skylinkTelevízor je dnes bežnou súčasťou každej domácnosti a k nemu už nevyhnutne patrí aj satelitná či digitálna televízia. Na trhu sa však objavuje čoraz viacej poskytovateľov týchto služieb a tak aj ich výber je čoraz náročnejší.

Prečo Skylink?

K popredným poskytovateľom na Slovensku však stále patrí Skylink TV vďaka svojim výhodným ponúkam, najväčšiemu spektru ponúkaných televíznych programov aj vďaka najlepšiemu pokrytiu signálom na území Slovenska. Ak sa však už rozhodujete koho si zvolíte ako poskytovateľa vašej televízie, treba sa riadiť aj tým, aké televízne programy ponúka a podľa toho si následne vybrať aj najvhodnejší balíček pre vás.

Vyberte si TV balíček ako ušitý na mieru

Treba si položiť otázku, aké programy budete vy i celá vaša rodinka sledovať najčastejšie. Ste športovým fanúšikom alebo vás viac bavia dokumentárne filmy z rôznych oblastí či máte doma malé deti, ktoré milujú sledovanie všetkých možných rozprávok? Dnes sa zameriame na tú poslednú možnosť a to teda, podľa čoho si vyberať balíček televíznych programov od Skylink TV v prípade, že aj v tomto smere chcete svojim deťom dopriať to najlepšie na trhu.

Hrubý základ aj zlatá stredná cesta

Najzákladnejší balíček, ktorý Skylink ponúka je Digital + Digital HD. A skutočne iba hrubý základ ponúka aj v oblasti detských programov. Nájdete tu totižto iba televízny kanál ČT 😀 (aj to iba v oblasti Českej republiky). Zato Balíček Mini už ponúka aj ďalšie tri detské programy, medzi ktoré patrí CS mini, Duck TV pre batoľatá a obľúbený Minimax a tak sa stáva jednoznačne „zlatou strednou cestou“ pri výbere programových balíčkov od Skylink.

skylinkPre náročných…

Ak chcete ešte širší výber detských programov vo vašej televízii, Skylink vám ponúka balíček s názvom Flexi 7. Ten obsahuje okrem vyššie spomínaných programov aj Boomerang CZ (mimochodom, na tomto kanáli nájdete veľmi dobré rozprávkové klasiky ako napr. Scooby-Doo či Flinstonovci), populárny Disney Channel, JimJam pre najmenších, ale aj menej známy Nickelodeon. V tomto prípade je však vysoké riziko, že vaše deti zvládnu presedieť pred televízorom aj celý deň. 🙂

Komentovať