Skrytá kamera do auta pre každý prípad

Máte svoje auto natoľko zabezpečené, že o ďalších opatreniach ani neuvažujete? Vždy sa nájde niekto, kto prekoná ďalší moderný spôsob ochrany auta a celej výbavy v ňom. Svoje auto nemôžete mať nonstop pod dohľadom, a preto sa ako jeden z účinných spôsobov javí skrytá kamera. Máte ju aj vy? 

skrytá kamera
Skrytá kamera v MP3 prehrávači

Neobmedzené využitie malých skrytých kamier  

Skrytá kamera nepatrí k najlacnejším auto doplnkom. Aj keď vždy sa nájde niekto, kto vám ponúkne skrytú kameru za menej ako konkurencia, najdôležitejšia je jej vlastná výbava. Ide o skrytý doplnok, ktorý má v konkrétnom prostredí funkčne zapadnúť. Sú však ale také drobnosti, ktoré bez obmedzení možno používať doma, v práci, na dovolenke alebo v aute. Presne na tieto veci sa treba zamerať, keď sa rozhodujete pre dobre skrytú kameru.  

Čo tak nechať nevítaným hosťom obal na žuvačky, ktorý ich nebude lákať príjemnou vôňou?! To, čo táto skrytá kamera dokáže, viete len vy! Pre ostatných musí ísť o úplne nezaujímavú vec. V malom obale sa ale dokáže skrývať množstvo moderných funkcií, ktoré vytvárajú trebárs video záznam kdekoľvek a kedykoľvek. Záznamy by sa mali automaticky ukladať do pamäte micro SD, pričom na jedno nabitie by vám mala kamera vyhotoviť 2 – 3 hod. záznam.  

skrytá kamera
Miniatúrna farebná skrytá kamera do obalu žuvačky

Jednoduché a okamžité riešenie   

Ďalšia moderná pomôcka, ktorá môže obsahovať aj skrytú kameru, je napr. usb vo funkcii digitálneho hlasového záznamníka. Väčšinou sú tieto nové modely určené pre micro SD pamäťové karty. Samozrejme, treba rátať s tým, že kapacita nahrávača závisí od veľkosti vybranej SD karty. 

Výhody predstavuje skrytá kamera, ktorú zapnete a jej činnosť prerušíte len pomocou jediného tlačidla. Pomôcku takýchto kompaktných rozmerov môžete používať pre rôzne nahrávky (rozhovorov, prednášok). Nabijete si toto zariadenie priamo z počítača alebo notebooku? Tak práve ste si splnili svoj sen o modernej skrytej kamere do auta!      

Komentovať