Skriňa na zbrane je samozrejmým doplnkom k zbraniam

Hľadáte bezpečné miesto na strelné zbrane, ale váhate, ktorá skriňa na zbrane je pre vás tá pravá? Na výber máte naozaj veľa konfigurácií a variácií. Súčasný trh ponúka široký výber úložných priestorov a skríň na zbrane. Pri skúmaní rôznych typov skríň na zbrane si všimnete, že každá z nich ponúka jedinečnú sadu výhod. V závislosti na vašom dostupnom úložnom priestore a požiadavkách budú niektoré funkcie skrine na zbrane najvhodnejšie pre konkrétne použitie. Vybrať si môžete od nástenných skríň ideálnych do kancelárií až po mobilné skrinky na zbrane. Akákoľvek firma, oddelenie alebo kancelária v ktorej personál nosí zbrane, by sa mala mať definitívne možnosť skladovania strelných zbraní. Aj poľovnícke chaty alebo športové obchody so zbraňami v inventári potrebujú zodpovedajúce sklady zbraní.

skriňa na zbrane
Maxi skriňa na zbrane

Dbajte na bezpečnosť okolia

Skladovanie strelných zbraní obsahuje osobitný súbor noriem, ktoré je potrebné dodržiavať, aby boli všetci v bezpečí. Obyčajná polica alebo skriňa rozhodne nestačí, a od majiteľa zbrane by bolo nezodpovedné odložiť svoju zbraň len tak. Rôzne komponenty a vlastnosti skríň na strelné zbrane musia vyhovovať jedinečným požiadavkám na skladovanie zbraní s extra odolnými materiálmi, silnými zámkami a vysokovýkonnými dverami. Skrine na zbrane udržujú zbrane mimo dosah nekompetentných, čím zaisťujú väčšiu bezpečnosť vášho zariadenia.

skriňa na zbrane
Úzka skriňa na zbrane ( 5 kusov )

Skriňa na zbrane a možnosti umiestnenia

Samostatne stojace skrinky sú vynikajúcou voľbou pre kancelársky alebo úložný priestor. Môžete ich umiestniť kdekoľvek v miestnosti, samostatne stojace jednotky vám poskytujú flexibilitu a prispôsobivosť. Ak potrebujete priestor pre väčšie strelné zbrane, skrine na zbrane s dlhými dverami majú vysoký rám, ale zaberajú iba úzky priestor. Jedná sa o optimálnu výšku pre dlhé zbrane, brokovnice a podobne. Nástenné skrine na zbrane zasa umožňujú ukladanie strelných zbraní priamo na stenu. Je to skvelá voľba ako zaplniť nevyužitý priestor. Niektoré skrine je možné namontovať priamo do steny ako nízkoprofilové riešenie. Skrine na zbrane vyrobené z odolných materiálov a vybavené silnými zámkaminajvyššou úrovňou bezpečnosti a pohodlia.

Komentovať