Skrášlite si doma miestnosti s LED pásmi

led pásy

LED pásy na schodoch

LED pásy sú skvelým a veľmi vďačným doplnkom v domácnosti. Takéto svietidlá môžete použiť na podsvietenie rôznych miest. Najčastejšie si ľudia dávajú podsvietiť schody, no veľmi dobre vyzerajú LED svietidlá okolo rámu dverí, na strope, podsvietenie kuchynskej linky, čelo postele, okolo kvetináča, bazéna, obrazu, a podobne.

Čo sú vlastne LED pásy

LED pásy sa skladajú z malých úsporných žiaroviek usporiadaných v rade, čím tvoria svietiaci pás. Zvyčajne je tento pás z opačnej strany lepiaci a preto je jeho aplikácia veľmi jednoduchá. Úsporné žiarovky svietia dlho a preto sa nemusíte báť, že budete musieť často kupovať nové. Ak však potrebujete doplniť a dokúpiť LED pásy, sú dostupné v mnohých obchodoch so svietidlami (aj v eshopoch).

LED svietidlá praktické a štýlové

led pásy - mb sun

Štýlovo osvietené police

Okrem toho, že sú LED svietidlá praktické, pretože poskytujú svetlo na miestach, kde je to potrebné a slúžia tiež ako skvelé orientačné osvietenie v noci, LED pásy možno dostať v rôznych farbách a preto vyzerajú skvele napr. na podsvietenie rôznych poličiek a regálov na stene, podsvietenie postele či šatníka. Zvýraznením nejakej farby pôsobia tieto miesta okamžite luxusnejšie, originálnejšie a štýlovejšie.

Osvetlenie do záhrady

LED pásy sa dajú ľahko kombinovať a sú použiteľné aj v exteriéri. LED pásy osviežia každú záhradu aj v sychravých a upršaných dňoch. Ak máte záhradku s ovocím a zeleninou, môžete si osvietiť jednotlivé políčka alebo LED pásy obtočiť okolo stromov. V zimných mesiacoch, keď sú stromy „holé“, môžete LED pásmi ozdobiť konáre stromov a celé koruny stromov pre takmer rozprávkový vzhľad.

LED pásy pre skutočne široké využitie…

Led pásy na bicykli

Aj takto môžete použiť LED svietidlá

Veľmi často môžeme vidieť LED pásy okolo rámu okien výkladov rôznych predajní a novinových stánkov. Takto osvietené sú niektoré predajne celý rok, alebo len ak ponúkajú nejaké novinky a zľavy, na ktoré chcú už z diaľky upozorniť.

Doma, ak ste dostatočne kreatívni, môžete použiť praktické LED pásy aj napr. do sklenených vitrín, vymyslieť zaujímavú a vtipnú vianočnú výzdobu na vaše okná alebo ich použiť na kolesá kolobežky vašich detí.

A vy, máte už takéto osvetlenie u vás doma? Možno sme vás presvedčili práve teraz. Inšpirujte sa aj rôznymi fotkami a nápadmi ako rôzne možno použiť LED svietidlá.

Komentovať