Škrabka na zemiaky – superšetrič času

Elektrická škrabka na zemiaky je nevyhnutné zariadenie šetriace čas v profesionálnych kuchyniach. Komerčná škrabka eliminuje časovo náročnú úlohu ručného lúpania potravín. Tieto jednotky sú navrhnuté pre veľkoobjemové kuchyne a jednoduchým stlačením tlačidla dokážu ošúpať niekoľko kíl zemiakov za hodinu. Takáto škrabka je obzvlášť užitočná tam kde sú hranolky, zemiaková kaša či pečené zemiaky stabilnou súčasťou ponuky. Spomeňme stánky s hranolkami, špecializované reštaurácie, školy, závodné kuchyne a mnohé iné. Tieto jednotky sa ľahko obsluhujú a môžu ich obsluhovať zamestnanci akejkoľvek úrovne znalostí.

škrabka na zemiaky
Super výkonná škrabka na zemiaky – NEREZOVÁ, NÁPLŇ 40KG, 450KG/H

Ako funguje komerčná škrabka na zemiaky?

Elektrická škrabka funguje tak, že zemiaky sa rýchlo točia vo veľkom bubne vystlanom brúsivom spolu s vodou. To je kombinácia, ktorá zemiaky rýchlo ošúpe a umyje. Tým pádom sú zemiaky pripravené na ďalšie použitie priamo po vytiahnutí zo škrabky. Akonáhle je proces dokončený, jednoducho otvoríte komoru a ošúpané zemiaky vyťahujete pomocou praktického žľabu. Tento proces redukuje šupky na veľmi malé častice čo znamená, že sú len vyplavované. Už žiadne vyberanie zemiakových šupiek z umývadiel! Okrem ošúpania veľkého množstva zemiakov v kratšom čase komerčná škrabka tiež znižuje riziko zranenia. Používatelia jednoducho vložia potraviny do elektrickej škrabky na zemiaky a stlačia tlačidlo.

škrabka na zemiaky
Škrabka na zemiaky – LAKOVANÁ, NÁPLŇ 12KG, 200KG/H

Rýchlo a jednoducho

Ručné šúpanie zemiakov zaberá veľa času a výsledok nie je taký dobrý, ako pri elektrickej škrabke. Pri použití štandardnej škrabky na zemiaky by aj tým najskúsenejším kuchárom trvalo ošúpať jeden zemiak v priemere 20 sekúnd. So štandardným 25 kg vreckom na zemiaky obsahujúcim asi 166 stredne veľkých zemiakov by sa kuchár trápil približne hodinu. Priemerne výkonná elektrická škrabka dosahuje výkon 100 kg zemiakov za hodinu. To znamená 4 x viac dokonale ošúpaných zemiakov v hodine. Aj tie najmenšie komerčné škrabky na zemiaky sú rýchlejšie a produktívnejšie ako ručné lúpanie. Ak prevádzkujete reštauráciu, pizzeriu, bufet alebo iné veľkoobjemové stravovacie zariadenie, potom pre vás bude komerčná škrabka na zemiaky verným pomocníkom.

Komentovať