San marco je viac než len obyčajný výrobca

Spoločnosť San Marco je svetovým lídrom v oblasti dekoratívnych náterov. Spoločnosť je známa silným zázemím v oblasti výskumu, vývoja a uvádzaním nových produktov na trh. Rozsiahly sortiment výrobkov San Marco uspokojí všetky dekoratívne výzvy. Interiérové aj exteriérové, veľké i malé. S viac ako 30 dekoratívnymi výrobkami, 50 textúrami, 1 500 farbami a takmer nekonečnými možnosťami kombinácií je táto firma jednou z najzámejších a najúspešnejších predajcov farieb a dekoratívnych povrchov. Produkty San Marco umožňujú získať nádherné povrchy s jemnými kovovými efektami vhodné pre elegantné, klasické a moderné dizajnérske prostredie. Vďaka veľmi ľahkej aplikácii ponúkajú výrobky od San Marco množstvo ľahko dostupných dekoratívnych efektov či hier svetla a odleskov, ktoré uspokoja všetky estetické požiadavky. Farby, materiály a povrchové efekty sa stávajú základnými zložkami, ktoré prispievajú k originalite produktov San Marco a inovatívnym spôsobom zvýraznia svetlo a priestor.

san marco
San Marco Uno je vhodný na interiér aj exteriér

História firmy San Marco

San Marco ponúka naozaj širokú škálu kreatívnych riešení, efektov a dekoratívnych povrchových úprav so silnou osobnosťou a nepopierateľným šarmom, ktoré sú schopné uspokojiť rozmanité potreby výzdob a štýlov interiéru. To bola vízia, ktorú rodina Tamburini-Geremia čerpala pri začiatkoch podnikania v roku 1937 so spoločnosťou s názvom jednoducho Pietro Tamburini. V roku 1962, pár kilometrov od Benátok sa spoločnosť rozrástla a transformovala do spoločnosti Colorificio San Marco SpA. Tá bola štruktúrovaná tak, aby spájala výskum, odborné znalosti, kvalitu a zmysel pre detail a vynaliezavosť. Takto firma prenáša veľkú tradíciu benátskeho umenia a remeselnej výroby na ďaľšie generácie.

san marco
San Marco ARUM je vodou riediteľná priedušná farba pre interiér bez zápachu

Špeciálne nátery

Špeciálne nátery San Marco sú vhodné pre použitie všade tam, kde sú zvýšené nároky na odolnosť interiérového i exteriérového náteru. V ponuke tejto firmy nájdete napríklad aj špeciálne farby pre bary, pizzerie a reštaurácie, ktoré chránia interiérové steny pred nikotínom, kávou, vínom či kuchynskou mastnotou. Náter je vysoko adhezívny a dobre umývateľný. V repertuári firmy dokonca nájdete aj produkt, ktorý je odolný voči graffiti, vďaka čomu bude mať vaše budova stále reprezentatívny vzhľad.

Komentovať