S Bratislava city card ide všetko lepšie

Chystáte sa na návštevu nášho hlavného mesta? Zadovážte si Bratislava city card, ktorá vám výrazne zjednoduší vašu návštevu. Táto kartička sa vyznačuje množstvom výhod, ktoré ocení skutočne každý. Kartu je možné zakúpiť počas celého roka a vďaka nej vám vzniká nárok na zľavy 5% až 100% v 78 zariadeniach a službách. Vyťažte preto z vašej návštevy Bratislavy čo najviac, za čo najmenej peňazí.

Bratislava city card

Využite čo najviac výhod, mestská karta poskytuje.

Bratislava city card určite využijete

Vôbec sa nemusíte obávať toho, že by ste si Bratislava city card kúpili a nevyužili. Vďaka kartičke môžete neobmedzene využívať mestskú hromadnú dopravu po celej Bratislave a nemusíte sa preto ani starať o kupovanie jednorazových lístkov. Často sa stáva, že sa ľudia ponáhľajú, nastúpia do električky alebo autobusu, zistia, že si zabudli kúpiť lístok a práve vtedy stretnú revízora. Vyhnete sa tak potenciálnemu riziku z pokuty. Avšak, neobmedzené cestovanie mestskou hromadnou dopravou je len zlomok toho, aké výhody vám táto kartička prinesie. Výhodne s ňou môžete navštíviť rôzne historické miesta, múzeá, absolvovať prehliadku mesta alebo ju tiež využijete vo vybraných reštauráciách a mnoho iného.

Bratislava city card

Navštívte bratislavský hrad úplne zadarmo.

Hrady grátis

Veľkým lákadlom pre ľudí nielen zo Slovenska, ale aj z iných štátov je práve Bratislavský hrad a hrad Devín. Oba tieto historické a majestátne hrady máte možnosť navštíviť s Bratislava city card úplne zadarmo. Bratislavský hrad sa pýši svojim jedinečným interiérom, v ktorom nájdete schodisko z čias Márie Terézie alebo Korunnú vežu, z ktorej si budete môcť vychutnať jedinečný výhľad na mesto. A druhý menovaný, hrad Devín sa vyznačuje najmä svojou skvelou lokalitou a bohatou históriou. Nachádza sa pri sútoku rieky Dunaja a Moravy a jeho prostredie si zamilujete. V súvislosti s návštevou hradu Devín je veľmi skvelou voľbou absolvovať plavbu po Dunaji, ktorá vás privedie priamo k hradu. A práve aj na takúto plavbu a mnoho iných je taktiež možnosť využiť zľavu, ktorú prináša mestská karta. Jednoducho nie je nad čím rozmýšľať. Ak návšteva Bratislavy, tak jedine s Bratislava city card, s ktorou si to naplno užijete.

Komentovať