Rozkladacia posteľ – ako ušetriť miesto v izbe

Mali ste niekedy dilemu či kúpiť väčšiu posteľ alebo radšej ušetriť miesto v izbe? Touto myšlienkou sa určite nezaoberajú len študenti, ktorí sa práve nasťahovali do svojho prvého privátu. Ako to býva zvykom, pri nasťahovaní hneď zistíte, že tá izba nie je vôbec taká veľká, ako na fotke z Facebooku. Nad týmto si iste neraz lámu hlavy aj čerstvý majitelia bytov, v ktorých je izba navyše. Urobiť alebo neurobiť z nej hosťovskú? A ak áno, nezaberie tá veľká posteľ príliš veľa miesta? Veď napokon do tej izby potrebujeme dať nejakú komodu či skriňu. Odpoveď na tieto otázky nesie názov – rozkladacia posteľ.

Rozkladacia posteľ alebo radšej sedačka?

Ak ste dospeli k záveru, že tá rozkladacia posteľ nakoniec vyhrala, prichádza otázka: Posteľ, alebo pohovka? Toto rozhodnutie záleží len na dvoch veciach. Prvým aspektom ste vy a vaše preferencie samotné. Druhým je účel, ktorý bude daná izba spĺňať. Pokiaľ viete, že hosťovskú izbu budete využívať aj na kamarátske, možno „tajné“ debaty, rozkladacia pohovka je tou správnou cestou. Na druhej strane, ak ste študent a práve ten, u ktorého niekto často ostáva na noc, siahnite po rozkladacej posteli. Určite padne vhod vtedy, keď sa domov vraciate s osudovou láskou, ktorú ste práve stretli na bláznivej párty. Tak či onak, rozkladacia posteľ alebo sedačka bude vaša super kamarátka a hlavne v nečakaných situáciách.

rozkladacia posteľ

Využijete ju na posedenie pri kávičke, aj na spanie

Keď milujete spánok, ale občas si chcete zacvičiť doma…

Všetci poznáme ten pocit, keď nás prepadne panický strach z blížiaceho sa leta pri pohľade do zrkadla. V takej chvíli nám neostáva nič iné len urobiť sto brušákov, aby sme si mohli dať ten snickers pri telke bez výčitiek. Ale počkať, najbližšie fitko je 3 kilometre od domu a to je predsa poriadna vzdialenosť. Práve v tejto situácii prichádza do úvahy len jedno. Vo svojej izbe zložíte vašu milovanú rozkladaciu posteľ, na ktorej by ste najradšej strávili celý život a voilà, mini posilňovňa je na svete! Následne si po ťažkej drine môžete posteľ opäť rozložiť a dopriať si zaslúženú odmenu v podobe, ako inak, nízkotučnej zmrzliny alebo iných výživových doplnkov pri filme.

rozkladacia posteľ

Stačí zložiť posteľ a priestor na cvičenie máte aj doma

Komentovať