Čo výnimočné vám priniesol rok 2019? Je to aj značkové autorádio?

Každý túžime po niečom inom. Medzi základnými ľudskými hodnotami sa postupom času čoraz viac zdôrazňuje pohodlie, emočná stabilita a spokojnosť. Tú v náročných stresových situáciách dosiahnete len veľmi ťažko! Vhodným príkladom je pracovná vyťaženosť a trávenie času za volantom. Zdá sa nám, že už aj vy potrebujete zmenu! Komfortnú cestu, uvoľnenie, ale aj inovatívne komunikačné možnosti vám okamžite poskytne kvalitné autorádio! Tak prečo tieto výhody modernej doby nevyužiť naplno?

autorádio

Autorádio oceníte počas každej jazdy.

Buďte otvorení svojim nárokom a v rámci možností ich stále „zdokonaľujte“!

Ak sú moderné technológie pre vaše denné fungovanie priam nevyhnutné, vzdelávajte sa, a to na každom kroku. Nielen kroku, ale aj kilometri. To vám umožní autorádio na najvyššie hodnotených priečkach. Priblížime vám autorádio, úžitkové vlastnosti a špecifiká dizajnu jedného z aktuálne najlepších modelov. Takéto autorádio veľmi nezaujme bežného užívateľa, skôr po ňom siahnete pri špeciálnych, výnimočných potrebách na cestách. Značkové autorádio za rok 2019 už musí disponovať veľkým, LCD TFT displejom s perfektným rozlíšením obrazu v hodnotách 800 x 480 px. Tým chceme naznačiť, že takéto špičkové autorádio neumožňuje už len zobrazovanie načítaných dát, ale aj veľmi jednoduché ovládanie pomocou dotykového rozhrania. Pre špecifiká v používaní rádia v aute je dôležité dosiahnuť priam intuitívne, hlasové ovládanie. Ruky musia zotrvať na volante a zrak vám nesmie padať inam ako na dianie na ceste.

autorádio

Autorádio poteší na každom kilometri.

Autorádio pre vaše vyššie ciele!

Ak hovoríme o „rukách“, tie už v aute nebudete musieť načahovať ani po mobil. Používanie mobilu v aute je zakázané, preto treba prísť na iné varianty. Autorádio s technológiou bluetooth umožňuje rýchle prepojenie, načítanie kontaktov a ostatných dát z mobilu. Tak jednoducho prijmete hovor alebo vytočíte zvolené číslo. Výhodou je čistý, priam dokonalý prenos hlasu. Ak túžite po skutočne multifunkčnej jednotke na trhu, užívajte si autorádio vybavené predzosilnenými výstupmi na koncové externé zosilňovače. Inak povedané, ak si na kvalitnej a intenzívnej hudbe dávate skutočne záležať, budete potrebovať lepší výkon než pri hodnote 4 x 45 W. Pri dlhšej jazde, zvlášť v neznámom teréne, je potrebný funkčný navigačný softvér nainštalovaný priamo vo vašom autorádiu. Mapové podklady sa stále aktualizujú, inovujú. A vám už nezostáva nič iné len spokojne cestovať!

Komentovať