Rekonštrukcie bytov a jadier

Každý z nás sníva o mieste, kde po dlhom dni v práci nájde pokoj a oddych, o domove pre svoju rodinu, o bezpečnom mieste na výchovu detí. Realizácia vášho dokonalého bývania je však často dlhá, plná stresu  a vybavovania. Mnohí si povedia, že za výsledok to stojí, ale veľa z týchto starostí vám ušetrí jednoduchá vec – najatie stavebnej firmy.

rekonštrukcie bytov

Rekonštrukcie bytov

Rekonštrukcia bytových jadier

Rekonštrukcia bytového jadra je záležitosť, ktorú v súčasnosti rieši veľmi veľa ľudí v bytoch postavených v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch minulého storočia. Problémom je jadro z umakartu, ktoré síce plní svoju funkciu, ale tým väčšina bytov vyzerá rovnako, neesteticky a bez fantázie. Pribúdajúcimi rokmi môžu vznikať problémy, umakart sa začína vlniť, odúvať a plesnivieť. Jednoduchým riešením je najatie odborníkov zo špecializovanej firmy. Zo strany majiteľov je asi najťažším procesom výber firmy, ktorej služby sú kvalitné a za prijateľnú cenu.

Ak máte nejakú predstavu o tom, ako má vaša nová kúpeľňa vyzerať, nebojte sa o ňu podeliť s odborníkom a spoločne určite prídete na to správne riešenie, ktoré spĺňa všetky normy a predpisy. Potom prichádza na rad práca odborníkov. Rekonštrukcia bytového jadra si vyžaduje určitú investíciu, ale výsledok stojí za to. Získate ňou mnoho výhod – zväčšenie priestoru, spríjemnenie hygienických úkonov a celkovo krajší dojem.

rekonštrukcie bytov

Profimajster – rekonštrukcia bytového jadra

Rekonštrukcie bytov – Bratislava

Mnohí ľudia sa vo svojich bytoch cítia stiesnene, chýba im priestor, cítia sa ako by sa nemohli poriadne nadýchnuť.  Aj keď majú predstavu o ideálnom bývaní, ich byt sa jej ani zďaleka nepodobá. Popraskané steny, zatekanie a veľa ďalšieho sú problémami mnohých domácností. Nejedná sa len o estetické chyby, akou je napríklad škaredá farba na stene, ide hlavne o problémy spojené so zdravím a bezpečným bývaním. Mnoho bytov má napríklad problém so zatekaním, ktoré môže spôsobiť pleseň a tá zapríčiňuje rôzne zdravotné problémy.  Riešením je kompletná rekonštrukcia.

Kompletná rekonštrukcia zahŕňa obkladačské a murárske práce, maľovanie, omietky, stierky, elektroinštaláciu, vodoinštaláciu a veľa ďalšieho. Mnohé firmy poskytujú všetky tieto práce a vďaka nim nebudete musieť hľadať a najímať každého majstra zvlášť. Cena a dĺžka realizácie celkovej rekonštrukcie bytu záleží od náročnosti a veľkosti bytu.

Ak stále váhate, či sa do rekonštrukcie bytu pustíte, radím vám, choďte do toho. Lepší pocit, zdravšie bývanie, modernizácia a veľa ďalšieho – môžete na tom len získať.

Komentovať