Prečo ženy milujú luxusné kabelky

V dnešnej dobe je mnoho žien, ktoré sú pripravené minúť viac peňazí na kabelky ako na dovolenku alebo auto. Kabelkám dávame prednosť dokonca aj pred kvalitným oblečením. Ale prečo to tak je? Mnohé ženy túžia v živote vlastniť aspoň jednu kabelku svetoznámej dizajnérskej značky. Zdá sa, že ženy veria tomu, že vlastnenie takejto kabelky zvýši ich osobnosť a stane sa z nich stred príťažlivosti. Takéto značkové kabelky však nesú so sebou aj „tučné“ cenovky s troj- až štvor- cifernými číslami. Majú však mnoho detailov, ktoré ženy priťahujú.

kabelky

Kabelka – ktorá je podľa priania tá vaša?

Detaily luxusnej kabelky

Materiál

Jeden z najdôležitejších detailov je snáď kvalita kabeliek. Vysoko kvalitné materiály, švy a prepracovanosť dokazujú, že takáto kabelka vydrží svojej majiteľke po dlhé roky. Sú tiež veľmi odolné a teda vydržia niekedy aj nie veľmi šetrné zaobchádzanie. Veď to poznáte: prídete domov, vyzujete si topánky, kabelku zhodíte do kúta, oblečiete si tepláky a zvalíte sa na gauč s veľkým výdychom „to bol zas deň“. Počas stretnutia s priateľmi v reštaurácii si kabelku uložíte na zem alebo keď sa ponáhľate do práce, jednoducho ju schmatnete a hodíte do auta. Akokoľvek drahá bola kabelka, pri bežnom dennom používaní s ňou zaobchádzame všetky rovnako a nešetrne.

kabelky

Čierna klasika

Originalita

Ďalším detailom, prečo ženy ľúbia luxusné kabelky je krásny a jedinečný dizajn. Ak niekto vlastní skutočne pravú dizajnérsku luxusnú kabelku, zrejme len málokde na ulici stretne ďalšiu takú istú. A vďaka tomu sa rozhodne cíti žena lepšie a sebavedomejšie. Či už sa rozhodnete pre unikátne sofistikované kabelky, alebo klasické a elegantné, nájdete ich v rôznych tvaroch a farbách, takže si každá žena môže vybrať takú, ktorá sa hodí ku každému oblečeniu zo šatníka, k elegantnému aj športovému oblečeniu. Pri lacnejších kabelkách sú použité aj lacnejšie materiály, kvôli ktorým sa rýchlo opoužívajú a veľmi skoro vyzerajú priam chudobne a unavene. Luxusné kabelky mávajú kvalitné zapínanie a úložný priestor pre zorganizovaný poriadok.

Stredobod pozornosti

Každá žena má rada pozornosť a s luxusnou kabelkou ju získa kamkoľvek sa pohne. Kvalitná a luxusná kabelka teda odráža štýl, osobnosť, vyzdvihuje sofistikovanosť a upútava pozornosť. V tom je celá veda, prečo ženy milujú kabelky.

Komentovať