Prečo ísť na loď v Bratislave?

Väčšinou sa chodí na výlety objavovať toky riek kamsi mimo mesta. V útrobách rozmanitej prírody sa vám môže naskytnúť neopakovateľný pohľad na okolitý svet. Slovenská príroda je jedna z najkrajších, a pritom nemusí ísť len o husté lesy. Iný pohľad na prírodu môžete vnímať v rámci výletu na lodi po Bratislave. Dunaj je vraj jednou z najkrajších riek v Európe. Ale prečo hovoriť “vraj“, keď sa o tom môžete presvedčiť na vlastné oči? Vaša výletná loď v hlavnom meste vás môže priviesť až do neďalekého Rakúska a späť. Je len na vás, ktorý typ plavby si vyberiete a koho chcete so sebou na palubu zobrať. 

Vnímať krásy Slovenska sa dá aj z lode.

Lode sú synonymom detskej radosti a rodičovskej spokojnosti 

Detská radosť je tá najsilnejšia – je úprimná a nedá sa ju napodobniť. Je preto jasné, že rodičia sa stále snažia urobiť svoje deti šťastnými. K radosti síce vedia prispieť nové hračky alebo oblečenie, ale skutočná, nefalšovaná radosť vzniká pri spoločných zážitkoch. Urobte si krásny rodinný výlet na loď a spoznávajte hlavné mesto z úplne inej perspektívy, než na akú ste boli doposiaľ zvyknutý. Ukážte svojim deťom z paluby lode, kde kedysi bývali králi, kde sa Dunaj stretáva s riekou Morava a kde bola kedysi hranica našej zeme. Skvelý výlet po boku vašich blízkych tak môžete spojiť s náučným poznávaním Bratislavy. 

Skvelý výlet pre všetky vekové kategórie.

Loď, ktorá vás privedie až k cyklochodníkom 

Loď na Dunaji je skvelým tipom aj pre ľudí, ktorí milujú aktívny oddych spojený so športom. Stačí si zakúpiť jednosmerný lístok na loď. Nechajte sa vysadiť na Rakúskej strane Dunaja a vráťte sa späť do Bratislavy po vynovených cyklochodníkoch, ktoré sa tešia veľkej obľube. Nie je nič lepšie, ako stráviť pohodový víkend na kolesách s dobrou partiou. Pokojne vezmite aj svoje deti na toto nevídané dobrodružstvo, pretože cyklochodníky prepájajúce Rakúsko so Slovenskom sú pomerne rovinaté.

Komentovať