poschodove postelePoschodové postele sú skvelým riešením, ako využiť priestor a to najmä pri dvoch a viacerých deťoch v menších bytoch. Vhodné sú však nie len do malých bytov, kde je problém s nedostatkom miesta, ale tiež do detských izieb vo väčších rodinných domoch, hlavne z toho dôvodu, že spoločné spanie na poschodovej posteli vraj utužuje vzájomné vzťahy medzi súrodencami.

Poschodové postele ako sen všetkých detí?

Poschodové postele prinesú potešenie najmä tým menším deťom. Veď ktoré dieťa niekedy netúžilo mať doma vlastnú poschodovú posteľ? Pre nich je priam až zážitkom, keď majú tú možnosť vyliezť na horné poschodie a tam „prenocovať“. Len si dávajte pozor, aby medzi súrodencami nevznikla hádka o to, kto bude spávať hore a kto dole. Vyriešiť to však môžete jednoducho – zariaďte to tak, aby si miesta spravodlivo striedali.

Vyberte im zaujímavý dizajn!

poschodove postelePre malé deti je najlepšie, ak sú tieto poschodové postele spojené aj s premysleným dizajnom a to už dnes naozaj nie je žiaden problém. Éra, kedy boli všetky poschodové postele rovnaké, je už dávno preč a tie najrôznejšie motívy nájdete v ponukách takmer všetkých obchodov, ktoré ponúkajú nábytok. Skúste zobrať vaše deti spolu s vami do obchodu pri vyberaní nábytku do ich detskej izby a uvidíte, ako sa im rozžiaria ich očká, keď zbadajú tieto poschodové postele.

Do budúcnosti…

Čo sa konkrétne dizajnu týka, ak chcete, aby vám poschodové postele slúžili čo najdlhšie, odporúčame vám vybrať nenápadný, skôr obyčajný drevený dizajn, vďaka ktorému ich budete môcť používať takmer až kým nebudú vaše deti dospelé.

Pirátska loď alebo miesto uprostred púšte?

poschodove posteleAk však chcete svoje ratolesti naozaj potešiť a kúpiť im do detskej izby nie len posteľ na spanie, ale aj skvelé miesto pre ich hranie, bláznenie a malé dobrodružstvá, poobzerajte sa po poschodových posteliach s rôznymi motívmi pre deti, ktorých je momentálne na trhu viac než dosť. V ponuke najčastejšie nájdete poschodové postele so šmýkačkou, bunkrom, lanami alebo dokonca hojdačkou, zaujať vás tiež môže dizajn na spôsob pirátskej lode alebo džungle.