Poľovníctvo v Namíbii

jagd-namibiaPoľovníctvo je odbor, ktorý sa zaoberá zušľachťovaním a lovom zveri a zhodnocovaním úlovkov na hospodárske účely. Je to súčasť kultúrneho dedičstva. Poľovníctvo sa kedysi považovalo za kráľovský šport. Dodnes je to veľmi vzácny „šport“.

Lovecké cesty v zahraničí sú veľmi zaujímavé. Samozrejme, že už len z pohľadu samotného lovu, no taktiež spoznávanie krajiny a exotických zvierat vám prinesie nezabudnuteľné zážitky. Afrika je jedna z krajín, ktorá je snom mnohých ľudí. Sú miesta, ktoré si budete obzvlášť ceniť, ako napríklad lov v Namíbii, čo je miesto, kde chodí na loveckú sezónu aj Britská kráľovská rodina. Namíbia je štáv na juhozápade Afriky. Časť tejto krajiny pokrýva púšť, čo značí, že v tejto oblasti máte možnosť vidieť exotické zvieratá ako napríklad antilopa, buffalo, slony, zebry a iné.

Lov na Slovensku môže byť rovnako zaujímavý pre zahraničných nadšencov poľovníctva. Spoznávanie krajiny z tohto pohľadu je naozaj nezabudnuteľný. Príroda okolo nás je jediná, ktorá prežila tisícky rokov a preto je taká vzácna. Ak ste fanúšikom poľovníctva, vyberte si aj vy jeden z loveckých zájazdov, ktoré ponúka spoločnosť FAHA.

Komentovať