Podlahové kúrenie v práci aj doma

podlahové-vykurovanieČoraz viac ľudia rozmýšľa o tom, ako žiť zdravšie, šetrnejšie a „lacnejšie“. Stretávame sa s modernými systémami bývania ako sú montované domy, solárna energia, zateplené budovy (vonkajším alebo vnútorným zateplením izolačnými a termo omietkami) alebo podlahové vykurovanie.

Pri všetkých týchto spôsoboch bývania šetríte energie a životné prostredie. Ak si aj vy plánujete postaviť nízkoenergetický dom alebo dom už máte a chcete si dať spraviť podlahové kúrenie, je dôležité správne sa rozhodnúť. Je niekoľko firiem zaoberajúcich sa napríklad aj s predajom služieb – podlahové vykurovanie.

Spoločnosť EuroHeat

Spoločnosť Euroheat sa zaoberá predajom produktov a služieb pre podlahové vykurovanie a inštalačné systémy. Produkty spoločnosti Euroheat zohľadňujú životné prostredie a šetrenie vašich energií. Spoločnosť Euroheat je zástupcom spoločnosti Schutz na Slovensku. Firma Schutz stavia na moderných a kvalitných produktoch v spracovaní plastov a kovov.

Euroheat je skúsená kvalitná spoločnosť, ktorá poskytuje okrem svojich služieb aj skvelý zákaznícky servis. Navštívte www.euroheat.sk online alebo priamo na adrese Na paši 4 v Bratislave.

Komentovať