Plynové náboje od výrobcu Diefke Wadie Munition

Nemecká firma DIEFKE WADIE MUNITION GmbH & Co. KG je továreň so sídlom v severnom Bavorsku, ktorá sa už počas niekoľkých generácií špecializuje na výrobu streliva do plynových zbraní. V jej výrobnej náplni sú okrem rôznych typov obranných sprejov najmä plynové náboje. Dodáva strelivo pre voľno predajné plynové zbrane spadajúce do kategórie tzv. expanzných zbraní. Sú to hlavne plynové pištole a revolvery. Firma Wadie je tradičný výrobca plynových nábojov vysokej kvality. Jej sortiment tvoria klasické poplašné štartovacíe náboje, obranné náboje s účinnou látkou CS a účinnou látkou PV.

plynové náboje

Plynové náboje tvoria hlavnú časť výroby.

Plynové náboje Flash defence

V ponuke tejto firmy nájdeme náboje Flash defence, ktoré po výstrele z plynovej pištole vytvárajú ohnivú guľu asi 1m pred ústím hlavne a pôsobia odstrašujúco. Plynové PV náboje majú korenistú náplň a oproti nervovo – paralytickým CS nábojom majú tú výhodu, že ich obsah nepodlieha expiračným procesom, časom nevyprcháva a nestráca účinok. Sú vhodné aj na obranu proti zvieratám. Spoločnosť sa špecializuje na výrobu dráždivej munície, ako sú CS a CN slzné plynové kazety a PV korenisté kazety. Spoločnosť tiež predáva korenistý sprej a špeciálne alarm zbrane.

Plynové náboje od nemeckých výrobcov

Plynové náboje pre plynové zbrane sú na súčasnom trhu od kvalitných nemeckých výrobcov Walther, Umarex a Wadie. Kombinácia dlhoročných skúseností a medzigeneračného riadenia robí spoločnosť Wadie jedného z popredných výrobcov v tejto oblasti. Wadie je preto známa na národnej i medzinárodnej úrovni.

plynové náboje

Plynové náboje sa líšia od klasických.

Plynové náboje do 9mm plynovej pištole

Plynové náboje Wadie 80mg a 120mg je mimoriadne kvalitné a precízne vyrobené strelivo. Náplň náboja má paralyzujúce účinky. Obsah náboja tvorí účinná obranná látka OC/Nonivamid. Tieto náboje Vás ochránia aj pred útočiacim zvieraťom. Účinná látka po zásahu spôsobuje útočníkovi slzenie očí, pálenie pokožky v oblasti tváre a podráždenie dýchacích ciest. Obsah náboja 220mg tvorí mimoriadne účinná obranná látka CN/chlóracetofén. Plynový náboj CS obsahuje ako účinnú obrannú látku slzotvorný plyn.

Komentovať