Ploskačka ako vhodný životabudič

Občas sú v našom bežnom živote chvíle, kedy si hovoríme, že by si to chcelo dať nejaký ten štamperlík na zahriatie.  Vzpružiť myseľ, zahriať pri postávaní na zastávke MHD alebo v treskúcom mraze počas vysokohorskej túry. Alebo na nočnej rybačke či poľovačke s priateľmi. Nosiť so sebou fľašu s alkoholom nie je príliš vhodné a praktické. Stačí nám k tomu známa ploskačka v rôznych prevedeniach a kvalite. A je to aj dokonca dobrý darček, a nielen pre mužov.

Elegantne prenosná ploskačka.

Pohotovostná ploskačka ako darček

Presne pre takéto situácie je určený napr. prívesok na kľúče v podobe plne funkčnej pohotovostnej ploskačky. Ploskačka má obsah len 30 ml a je vyrobená z odolnej nerezovej ocele. Ploskačka je pripevnená k retiazke, ktorá je zakončený karabínkou, vďaka ktorej je pripnutie ku kľúčom skutočne jednoduché. Keď budete mať na kľúčoch túto praktickú mini-ploskačku, už sa vám nestane, že by ste kľúče stratili. Tiež budete mať vždy po ruke často tak žiadanú a nedostupnú vzpruhu. Praktický úžitok tejto ploskačky je skutočne veľký a ako darček snáď poteší kohokoľvek, teda okrem tvrdohlavých abstinentov.

Obria ploskačka sa hodí aj na dovolenku

Každý si občas trochu logne zo svojej ploskačky  a občas ho napadne, žeby privítal keby bola doslova obrých rozmerov.  Potešte niekoho, doprajte mu to  a darujte mu k narodeninám takúto vec . Odpadne tak časté dopĺňanie alkoholu a vydrží takto dlho plná. Obria ploskačka je ale darček pre poriadneho muža.

Obrovská ploskačka pre labužníkov.

Darčekové sady aj s ploskačkou

Ak hľadáte skvelý darček pre svojho otecka k narodeninám, darčeková ploskačka s praktickým štamprlíkom môže byť tým pravým orechovým. Výhodou tejto darčekovej sady je možnosť zavesiť si štamprlík na remienku priamo na krk, takže váš otec už nikdy nebudete musieť netrpezlivo hneď z rána hľadať svoj životabudič . Krásnym darčekom pre muža na akýkoľvek sviatok je darčeková kazeta obsahujúca ploskačku, pohárik, nálevku, multifunkčný nôž s rôznymi nástrojmi.

Komentovať