Plavby loďou sú nezabudnuteľným zážitkom

Je to tak, plavby loďou si turisti či výletníci pamätajú naozaj veľmi dlho. Je to spôsobené aj tým, že sa takýto výlet predsa len nekoná až tak často a okolie vidíte z úplne inej perspektívy. Prečo si užívať pamiatky Bratislavy či Viedne len pri tradičnej pešej prechádzke? Oveľa pohodlnejšie a romantickejšie je vidieť preslávené miesta z paluby krásnej výletnej lode. Popri tom si môžete vychutnávať rôzne špeciality z kuchyne či popíjať chutné víno. Vyhliadkové plavby sú stvorené pre tých, ktorí hľadajú spôsob, ako si vychutnať krásny a pamätihodný deň či večer so svojimi blízkymi. Alebo trebárs aj sami.

plavby loďou
Plavby loďou sú populárnym výletom

Plavba Bratislava – Viedeň

Plavba z Bratislavy do Viedne je obľúbeným výletom tak ako pre domácich tak aj pre turistov. Cestou možno vidieť celú radu netradičných vyhliadok. V krátkom čase – cca 80 min a za rozumnú cenu si môžete dopriať netradičný sposob prepravy, ak náhodou potrebujete ísť do Viedne. Pokiaľ máte chuť na pekný celodenný výlet, môžete si Viedeň prejsť, alebo prehliadnuť vo výletnom autobuse, a potom sa vrátiť loďou späť do Bratislavy. Aj samotná loď bude pre vás zážitkom. Na tejto trase premáva super moderný twincity liner, ktorý dosahuje komerčnú rýchlosť až 70 km/hod.

plavby loďou
Twincity Liner je moderná loď zvonku i zvnútra

Oslavy na lodi je vždy výnimočná

Plavba loďou je naozaj skvelá zábava pre malých i veľkých. Pre rodiny i príbuzných, ktorí chcú zažiť netradičný romantický zážitok a pritom sa zviesť výnimočným dopravným prostriedkom. Relaxujte a nechajte sa unášať prúdom rieky Dunaj – cez deň či v podvečer, a z hladiny Dunaja budete mať tie najznámejšie pamiatky ako na dlani. Tip – Takáto plavba je veľmi často využívaná aj firmamy pre potreby teambuildingov. Prípadne ak rozmýšlate, kde a ako osláviť narodeniny, jubileum či dokonca svadbu, odporúčame vám oslavu na lodi. Isto to bude nezabudnuteľný zážitok tak ako pre Vás, tak aj pre hostí.

Komentovať