Plavby loďou sú dokonalým relaxom

Ak rozmýšľate nad tým, ako stráviť príjemný deň či víkend, určite zvážte výlet loďou. Počas plavby loďou si báječne oddýchnete a dokonale spoznáte okolité mestečká pri prehliadkach. Večer potom môžete navštíviť lodný bar, kaviareň alebo si len tak z lehátka užiť plavbu na vyhliadkovej terase. Počas dňa loď kotví v prístavoch. Ponúka sa tak možnosť vyraziť do centra a dokonale nasať miestnu atmosféru a spoznať najvýznamnejšie miesta. S príchodom večera sa potom loď opäť vydáva na svoju plavbu a vás čaká nové mesto, nová krajina a nová atmosféra. Loď je spravidla plne vybavená a pripravená na skvelú relaxačnú dovolenku. Počas plavby je aj veľmi dobre postarané o milovníkov jedla v lodnej reštaurácii. A ak loď práve prepláva výnimočnú oblasť, môžete ochutnať miestne špeciality a tradičné vína. K posedeniu sa ponúkajú ako vnútorné aj vonkajšie bary a kaviarne.

plavby loďou
Plavby loďou sú zážitkom

Plavby loďou sú aj skvelý darček

Nechať sa pohupovať na vlnkách, užívať si parádny výhľad, lúče slnka opierajúce sa do tváre a vietor vo vlasoch. To je úplná idylka. Plavby loďou sú perfektným darčekom a nápadom, ak chcete niekoho potešiť. Či už pre niekoho, kto sa potrebuje na chvíľku zastaviť a užiť si naplno prítomný okamih, alebo pre oslávencov narodením či výročia sobáša. Zvlášť menšie deti isto ocenia takýto výlet a formu darčeka. A ani samotný svadobný obrad na lodi nie je zlý nápad. Bol by to originálny štart na spoločnú cestu životom.

plavby loďou
Počas plavby loďou získate nové rozhľady

Pri plavbe sa zastavíte napríklad v Bratislave či Viedni

Doprajte si tú možnosť, a užite si krásy miest z iného ako obvyklého pohľadu. Tentoraz z paluby niektorej z lodí, ktoré dokážu vykúzliť úplne perfektnú atmosféru pokoja a pohodičky. Plavba na lodi vás úplne vtiahne a budete na ňu veľmi radi spomínať. Pretože loď prepláva viacerími štátmi, jedná sa o veľmi pestrú ponuku pamiatok, kultúry a aj miestnej kuchyne. Z najobľúbenejších zastávok spomeňme Bratislavu, Viedeň, Budapešť, ale k dispozícií sú aj mnohé iné mestá ležiace pri rieke.

Komentovať