Pánske zimné čižmy – nerobte kompromisy!

Vybrať správne zimné topánky nie je nikdy jednoduché a to platí nielen pre ženy, ale aj pre pánov. Niežeby ponuka trhu nebola dosť pestrá, ide skôr o tom, že väčšina z topánok nespĺňa tie parametre, ktoré by zimná obuv mala spĺňať a výsledkom je to, že človek pri kúpe zimných topánok robí nechcené kompromisy a to nie je dobre. Nikdy nerobte kompromis! Ak aj svoje vysnívané pánske zimné čižmy nikde neviete nájsť, skúste si napríklad pozrieť ponuku internetu, kde skutočne zoženiete všetko a vaše vynaložené úsilie sa vám určite vyplatí. Pánske zimné čižmy totiž môžu byť aj kvalitné a odolné a zároveň aj pekné na pohľad – stačí len hľadať v správnych obchodoch.

pánske zimné čižmy

Pánske zimné čižmy – športové….

Pánske zimné čižmy – koža, koža a ešte raz koža!

To ako dlho vám vydržia pánske zimné čižmy záleží predovšetkým od materiálu z ktorého sú vyrobené, preto ak si myslíte, že tie zimné topánky s imitáciou semišu, ktoré vám hneď padli do oka vedia prežiť všetok ten sneh, vodu či soľ na chodníkoch, potom sa veľmi mýlite! Do takých podmienok sú vhodné jedine kožené topánky. Koža bola, je a vždy aj bude tým najlepším materiálom a to nielen pre topánky, ale aj pre pánske tašky, opasky a iné doplnky (napr. peňaženky) a to hlavne preto, že je nesmierne odolná, pevná a trvácna. Jej výhodu je aj priedušnosť, vďaka čomu budú môcť vaše nohy v topánkach dýchať a nebudú sa zbytočne potiť. Odradiť vás môže iba vyššia cena, no majte na rozume, že kožené pánske zimné čižmy nekupujete na jednu sezónu, ale na niekoľko rokov, preto sa do nich oplatí investovať aj o nejaké to euro naviac.

pánske zimné čižmy

…či elegantné?

Ako nosiť pánske zimné čižmy?

Tak ako ženy aj muži dbajú o svoj výzor a svoje pánske oblečenie aj obuv si pozorne vyberajú. To, že máte pekné pánske zimné čižmy ešte neznamená, že v nich hneď budete vyzerať štýlovo. Dôležitý je výsledný look, inak povedané potrebujete k topánkam doladiť aj oblečenie a doplnky, inak vás nezachránia ani tie najkrajšie zimné čižmy na svete. Pánske zimné čižmy pekne ukážu najmä v kombinácii s pánskymi džínsami, no môžete ich nosiť dokonca aj k elegantnejším nohaviciam. Čo sa týka topu, móda nepozná žiadne obmedzenia, preto si k čižmám môžete obliecť tak obyčajné tričko ako aj pánsku košeľu či štýlový sveter. Cez to si prehoďte kvalitný pánsky kabát či bundu a výsledok vás milo prekvapí.

Komentovať