Pánske tašky cez rameno

Tašky cez rameno pre pánov

Praktická taška cez rameno na bežné dni

Už dávno neplatí, že tašky sú výhradne len pre ženy, veď také tašky na notebooky, aktovky, batohy či tašky cez rameno už bežne používajú aj muži, či už do práce, do školy alebo aj vo voľnom čase. Používanie tašky je určite praktickejšie ako nosiť všetky doklady, peňaženku, kľúče či mobil v rukách alebo vo vreckách nohavíc. Športové typy a mladšie ročníky uprednostňujú najmä nosenie batohov a ruksakov, pánska aktovka je ideálna najmä pre mužov v elegantnom obleku, ale práve pánske tašky cez rameno majú univerzálne využitie aj vďaka veľkému výberu rôznych druhov, štýlov aj materiálových prevedení.

Pánske tašky cez rameno – elegantné aj športové

Tašky cez rameno

Taška pre pánov aj na cestovanie

Pánske tašky cez rameno môžete kúpiť nielen kožené, ale aj textilné či športové, u nás však uprednostňujeme predovšetkým ten prvý variant.

Veľmi elegantné sú práve kožené tašky v čiernej alebo hnedej farbe, ale aj tašky z brúsenej kože napr. v sivej farbe. Na výber sú tiež rôzne veľkosti od naozaj priestranných rozmerov, kde sa vám pokojne zmestí aj väčší tablet, prípadne rôzne dokumenty vo veľkosti A4 alebo aj minerálka či desiata, až po menšie rozmery približne so šírkou aj výškou do 20 až 25 cm vhodné na to najnutnejšie, ako je mobil, peňaženka a kľúče. Športové tašky sú ideálne najmä pre športovcov pri dochádzaní na tréning či do posilňovne.

Vnútorné vybavenie a dizajn tašiek

Tašky cez rameno - Pánska Elegancia

Taška na univerzálne využitie

Čoraz viac pánov si dáva záležať na svojom celkovom zovňajšku – od účesu, oblečenia, doplnkov až po topánky. Rovnako dôležité sú aj tašky pre pánov.

Pánske tašky cez rameno sa môžu líšiť aj spôsobom zapínania či vnútorným vybavením, ako je napr. počet otvorených priečinkov (prípadne počet priečinkov na klasický či suchý zips), organizér, priehradky určené na perá, mobil či doklady.

Zaujímavo môžu pôsobiť aj precízne vypracované detaily ako napríklad ozdobné prešívanie okrajov, zipsové bežce ukončené kožou, kovové pracky či vytlačené logo značky. Tašky na rameno môžeme vyberať aj podľa spôsobu zapínania napr. na jeden či dva magnetické patenty alebo efektnú karabínku a samozrejmosťou by mal byť aj nastaviteľný popruh na rameno.

Komentovať