Pánske košele – čas stužkových slávností je opäť tu!

Sezóna stužkových slávností sa nezadržateľne blíži a tak veľa mladých študentov aj študentiek začína práve v tomto čase riešiť svoje slávnostné outfity na tento výnimočný a nezabudnuteľný deň. Aj keď väčšina mladých obľubuje skôr džínsy a športovú módu, práve stužková je vynikajúcou príležitosťou vyskúšať si aj niečo naozaj elegantné a spoločenské. Dievčatá sa v krásnych večerných šatách razom zmenia na dámy a chlapci na elegánov v slušivých oblekoch, ku ktorým neodmysliteľne patria kravaty a elegantné pánske košele. Pre niektorých to bude možno po prvý krát v živote a tak s výberom tých správnych kúskov budú potrebovať radu a pomoc niekoho skúsenejšieho.

Pánske košele na stužkovú

Na stužkovej nie je miesto pre športovú eleganciu. Klasika vás nezradí.

Pánske košele na výnimočnú udalosť sa v šatníku vždy zídu

Výnimočná udalosť, a stužková slávnosť takou nepochybne je, si žiada aj výnimočne prípravy a tak je nevyhnutné začať sa obzerať nielen po vhodnom obleku, obuvi či elegantnej pánskej košeli, ale aj po doplnkoch, ako je opasok a kravata v dostatočnom časovom predstihu a nie na poslednú chvíľu. Vopred vás chcem upozorniť, že požičiavanie obleku či košele od známych a priateľov zvyčajne nie je dobrým riešením, pretože málokedy sa stáva, že požičaný oblek alebo košeľa dokonale sadne aj na váš typ postavy. Ak už aj náhodou zvolíte možnosť zapožičať si oblek z požičovne, pánske košele si však vždy zaobstarajte  nové a v správnej veľkosti. Určite sa vám elegantné pánske košele v šatníku zídu napríklad aj v deň maturitných skúšok.

Aké by mali byť pánske košele na stužkovú slávnosť?

Čo by ste teda mali vedieť o výbere elegantnej pánskej košele skôr ako sa pre niektorú rozhodnete? Pánske košele vhodné na stužkovú slávnosť by mali byť vždy elegantné, slávnostné a vyrobené z kvalitného materiálu, takže na športovú eleganciu zabudnite. Ideálnou voľbou je biela klasika, ale na stužkovú si mladí muži môžu dovoliť aj iné farebné odtiene, nie však príliš výrazné ani krikľavé. Dlhý rukáv by mal byť k obleku samozrejmosťou.

Biela pánska košela

Ak zvolíte univerzálnu a nestarnúcu bielu klasiku, tak nič nepokazíte.

Komentovať