Pánske košele a džínsy sú trendovou kombináciou

Obliecť si elegantnú pánsku košeľu ku klasickým nohaviciam alebo k obleku sa považuje za bežný outfit spoločenskej módy a odievania. Tento klasický spoločenský variant odevu musí zakaždým spĺňať určité zásady, kritériá či pravidlá a správne zvolené kombinácie podliehajúce etikete spoločenského odievania, ktoré si však pri troške snahy nie je vôbec ťažké osvojiť. Oveľa diskutovanejšou témou je kombinovanie formálneho štýlu s neformálnym, ako je to napríklad aj v prípade džínsov, ktoré sú absolútne neformálnym voľnočasovým odevom a predsa vyzerajú výborne práve v kombinácii s elegantnou spoločenskou pánskou košeľou. Pánske košele doplnené džínsami sa síce ako pracovný outfit do kancelárie veľmi nehodia, ale pre voľnejší mestský štýl je to priam ideálna a veľmi štýlová kombinácia.

pánske košle

Pánske košele s džínsami – ležérne a štýlovo

Džínsy a pánske košele – základ ležérnej elegancie

Kvalitné džínsy a pánske košele sú veľmi vďačnou voľbou a tvoria základ pánskej ležérnej elegancie, ktorú dokážeme variovať na mnoho spôsobov nielen čo sa týka farebnosti či vzorov košieľ, ale aj vrstvením. Veľmi efektne pôsobí napr. jednoduché biele tričko a voľne rozopnutá pánska košeľa ale aj košele doplnené ľahkým svetrom s výstrihom do tvaru písmena V, prípadne športovým sakom či koženou bundou.

pánske košele

Rôzne farby pre rôzne kombinácie

Pánske košele zamerané na farby a vzory

Ak chceme kombinovať košele a džínsy, mali by sme vždy voliť džínsy sýtej až tmavšej farby, ku ktorým výborne ladí väčšina farebných odtieňov aj vzorov pánskych košieľ. Pre denný outfit sa k džínsovine výborne hodia košele v svetlejších odtieňoch, ako je napr. béžová, svetlo-modrá, sivá alebo aj biela a na večer do spoločnosti, napr. na párty pokojne zvoľte napríklad čiernu košeľu SLIM FIT strihu. Na svetlých košeliach dobre vyniknú aj vzory v kontrastných farbách v podobe prúžkov, mriežkovania alebo kára. Ničím výnimočným už nie sú ani pánske košele s kvetinovou potlačou alebo odtiene v pastelových farbách jemnej ružovej, lososovej alebo fialovej. Inšpirujte sa napr. TU.

Komentovať