Office manager bez skúseností? Je to možné…

Či už ste nový alebo skúsený office manager, množstvo a charakter úloh a povinností, ktoré sa od vás na modernom pracovisku očakávajú, môže niekedy poriadne zaskočiť. Pravdepodobne ste dostali svoju prácu, pretože ste inteligentný, zodpovedný a viete, ako vychádzať s ostatnými. Stať sa kvalitným office managerom si vyžaduje veľkú dávku sebadôvery a cit pre jednoduché a efektívne stratégie, ktoré môžete použiť na to, aby ste stihli veci včas a v plnom rozsahu. Nie je prekvapením, že všetky tieto úlohy vyžadujú rozsah mimoriadnych zručností, a preto je školenie na pozíciu office manager pre túto oblasť kariéry tak nevyhnutné. Školenie sa dá absolvovať aj zrýchlene a aj online formou.

office manager
Obsah vzdelávacieho programu office manager

Čo vám dá office manager školenie?

Office manager kurz je dynamický vzdelávací kurz, ktorý vám pomôže vidieť seba a svoju rolu v kancelárii z novej perspektívy. Vysoko flexibilné online školenie vám umožní zdokonaliť vaše softvérové, komunikačné, organizačné a obchodné zručnosti. Počnúc základom sebapoznania bude podrobne preskúmané, v čom sa vám darí a čo vás brzdí. Naučíte sa, ako spolupracovať  s ľuďmi na akejkoľvek úrovni so sebadôverou, jasnou komunikáciou a zistíte, ako zvládať svoj čas a úlohy tak, aby ste dosiahli dlhodobé ciele s minimálnym stresom a maximálnou pracovnou spokojnosťou. Či už potrebujete zdokonaliť svoju schopnosť vytvárať dokumenty, zhromažďovať prezentácie pre svoju kanceláriu alebo rozumieť najnovším softvérom, office mangaer školenie vás na to všetko pripraví.

office manager
Office manager má na starosti plynulý chod celej kancelárie

Kde môžem dosiahnuté vzdelanie využiť?

Kancelárski manažéri pracujú v zubných či lekárskych ordináciách, obchodnom prostredí, právnom priemysle a v mnohých ďalších odvetviach. Takmer každé pracovisko má kancelársky priestor, ktorý slúži ako riadiace centrum pre celé pracovisko. Vedúci kancelárie vybavujú nespočetné množstvo údajov, pomáhajú zamestnancom, zákazníkom a klientom navzájom efektívne komunikovať. Zaisťujú tak hladký chod celého kancelárskeho pracoviska. Táto pozícia je skvelým odrazovým mostíkom pre riadiace pozície vo veľkých domácich či nadnárodných firmách.

Komentovať