Športové oblečenie zo Žiliny Nebbia ponúka kvalitu a nápaditosť

Dlhoročná tradícia, kvalita a slovenský pôvod. Ak ste hľadali takéto vlastnosti pri výbere športového oblečenia, nemusíte chodiť ďaleko. Nebbia je totiž popredný výrobca športového oblečenia a ich kúsky skutočne stoja za to. Firma má dlhoročnú tradíciu. Od vzniku v roku 1997 navrhli veľké množstvo oblečenia, ktoré sa skvelo hodí či už mužom alebo ženám. Nebbia vyrába oblečenie na rôzne príležitosti. Ich fitness oblečenie je vhodné na tanečné tréningy, na bojové športy, box, beh, kolektívne cvičenia ale aj účelové posilňovanie. Okrem toho sa dá využiť aj na voľný čas. Tielka a tepláky značky Nebbia sú totiž veľmi módne.

Nebbia

Športové oblečenie značky Nebbia je veľmi kvalitné a nápadité.

Nebbia tepláky s hip -hopovým šarmom

Tepláky Nebbia štýlom nápadne pripomínajú hip-hopové oblečenie. Majú módne pudlo a rôzne umiestnené nápisy. Pracujú s pevnou žakárovou gumou alebo so šnúrkami, vďaka čomu sa prispôsobia každej postave a pri cvičení si viac nemusíte outfit kontrolovať. Okrem toho majú mnohé modely aj vrecká, preto budete môcť najpotrebnejšie veci nosiť pri sebe aj v posilňovni.

Dámske podprsenky a tielka bez obáv

Gumu majú aj dámske tielka a podprsenky. Vďaka tomu  cvičíte bez obáv. Tielka a podprsenky sledujú módne trendy. Majú rôzne nápisy a dostanete ich kúpiť v zaujímavých farbách. Okrem klasickej bielej či čiernej farby sa ponúkajú aj výrazne modré, žlté či ružové kúsky. Tie sa potom dajú jednoducho skombinovať so zvyškom outfitu. Výrazné tričko znamená menej starostí s výberom nohavíc, pretože klasickými čiernymi alebo bielymi v tomto prípade nič nepokazíte.

Zaujímavým výberom môže byť aj komplet. Nebbia ponúka aj sety napríklad tielka s legínami. Výber outfitu tak bude pre vás praktický a značne menej náročný. Nebojte sa však, žeby sa kúsky spojili dokopy a nevynikli. Predelené sú totiž napríklad gumou s Nebbia nápisom, ktorá vytvorí kontrast.

Nebbia ART

Nebbia

Camouflage je v športovom oblečení trendy.

Vzormi, ktoré prevládajú v Nebbia kolekciách tričiek aj legín sú camouflage. Na výber tu máte z dvoch tradičných maskáčových vzorov. Zelená alebo čierno-biela kombinácia je zaujímavým a pútavým vzorom pre všetky ženy, ktoré rady cvičia. Okrem toho sa stretnete aj s nápismi, jednofarebnými kúskami alebo s kolekciou ART. V tejto rade produktov sú legíny, ktoré majú nápaditý dizajn, pripomínajúci elektrické výboje či tetovanie.

Komentovať