Náramok záchrany a prvej pomoci

Náramok záchrany je jednoduchý a efektívny spôsob nosenia systému núdzovej výstrahy. Náramok funguje na princípe jedného tlačidla, ktoré po stlačení vyvolá predvolené osoby a upozorní na kritickú situáciu. Existujú dokonca aj náramky, ktoré dokážu upozorniť na pád osoby. Je to pomerne dôležitá funkcia, keďže osoba môže po páde upadnúť do bezvedomia, a tým pádom stráca šance privolať si pomoc. V zahraničí sú tieto náramky už bežnou praxou a veľmi obľúbenou pomôckou pre seniorov alebo ľudí postihnutých chorobou. Dokonca aj v domovoch pre seniorov či v zdravotníckych zariadeniach už objavili výhody tohto zariadenia a s obľubou ho využívajú. Zariadenie poskytuje viac voľnosti pre personál a dodáva odvahu a istotu samotným seniorom. Samotná spolupráca medzi pacientom a sestrou je potom oveľa efektívnejšia.

náramok záchrany

Náramok záchrany je odolný vode a tvrdým nárazom

Čo náramok záchrany ponúka

Náramok je doslova nerozbitný, vodeodolný a pripravený prežiť aj tie najťažšie podmienky. To znamená, že ani sprcha či umývanie riadov nie je problém. Vďaka náramkovému tlačidlu má senior možnosť privolať pomoc naozaj v každej situácii, aj keď je mimo lôžka, napr. keď spadne v strede izby, na toalete alebo v sprche. Náramok vydrží aj nárazy, aby fungoval aj po prípadnom páde seniora. Je pohodlný a ľahko nositeľný, prispôsobený na neustále nosenie.  Zariadenia sú mnohokrát testované pre absolútnu spoľahlivosť, pretože to je presne vlastnosť, ktorá sa od nich očakáva najviac – nezlyhanie v krízových situáciách. Pri mobile vám môže nastať niekoľko prekážok, ako je vypadnutie signálu, vybitá batéria alebo neschopnosť seniora vytočiť príslušné číslo. Nič z tohto vám však nehrozí pri náramku záchrany.

náramok záchrany

Bezdrôtové tlačidlo so vstavaným detektorom pádu

Zvýšte ochranu svojich blízkych

Náramok záchrany je aj výborný tip na praktický darček. Vášho blízkeho bezpochyby poteší záujem o jeho samotnú bezpečnosť a zvýši jeho sebavedomie. K náramku sa dajú zaobstarať aj rôzne prídavné komponenty, ktoré postupným poskladaním vytvoria dokonalý záchranný systém porovnateľný s tým, aký sa používa v profesionálnych zariadeniach.

Komentovať