Nábytok do predsiene – ako vyzerá vaša predsieň?

So zariaďovaním predsiene si len málokto láme hlavu, pretože tento priestor jednoducho nepovažujú za dostatočne dôležitý. Je to len miestnosť, cez ktorú návšteva prejde do bytu a nechá tam topánky s kabátom. Aspoň to si teda myslí väčšina majiteľov bytov. Pravda je však niekde úplne inde – predsieň je bránou do vášho domova a zároveň miesto, vďaka ktorému si vaše návštevy urobia celkový dojem o vašom bývaní. Prvý dojem je nesmierne dôležitý a ten sa vytvára práve tu. Dajte si preto na jej zariaďovaní a dekorovaní záležať, zaobstarajte si pekný nábytok do predsiene a nejaké bytové doplnky a vaša predsieň bude pôsobiť útulne a reprezentatívne.

nábytok do predsiene

Rôzne dekorácie pomôžu pri zveľadení predsiene

Nábytok do predsiene – stačia dva kusy

Zariadiť si svoju predsieň nemusí hneď znamenať, že vás to bude stáť veľké peniaze, pretože na to, aby táto miestnosť vyzerala útulne vám postačí iba tento nábytok do predsiene – skrinka na topánky a šikovná vešiaková stena. Najmä malé predsiene si nemôžu dovoliť byť preplnené zbytočným nábytkom, ktorý by iba stál v ceste a zavadzal. Najdôležitejším prvkom je priestranný botník do ktorého zmestíte všetky sezónne aj mimosezónne topánky a vaša predsieň tak bude vyzerať usporiadane. Obuv jednoducho potrebuje svoje miesto a nemôže sa len tak pohadzovať po zemi. Rovnako však potrebujete aj šatníkovú stenu, kde úhľadne zavesíte všetky bundy, kabáty a iné nutné veci, pričom ideálna šatníková skriňa má v sebe už aj veľké zrkadlo, ktoré je v predsieni absolútne nevyhnutné.

nábytok do predsiene

Aj malá predsieň môže pôsobiť útulne

Nábytok do predsiene – dizajn ale aj kvalita

Keď kupujete nábytok do predsiene, vždy si v prvom rade všímate jeho dizajn, čo v podstate nie je zlé, pretože vzhľad nábytku upúta aj vašich hostí, no pozornosť by ste mali venovať aj jeho kvalite. Stabilita a odolnosť. To sú dva najdôležitejšie faktory, vďaka ktorým vám nábytok do predsiene vydrží dlhé roky. Pri kúpe si všímajte všetky nedokonalosti, ale aj to, či sa dá nábytok ľahko očistiť a či vám bude ladiť s ostatným zariadením v predsieni. Výber vhodného materiálu je základ. Veľmi pekne ukáže nábytok do predsiene z dreveného masívu alebo nábytok z lamina, ktorý je oproti drevu lacnejší a nenáročný na údržbu.

Komentovať