Vec, na ktorej nešetríme – topánky

topánky

Neplaťte za značku. Plaťte za kvalitu

Prišlo zimné obdobie, viacerí sa púšťajú do vianočných nákupov a snáď sa čosi to zvýši aj pre nás samých. Pri mojom osobnom prieskume som zistila, že Slováci sú schopní šetriť na všeličom, dokonca aj na potravinách, no najmenej šetríme na obuvi. Obuv je pre nás natoľko dôležitá, že na jeden pár kvalitných topánok sme ochotní minúť aj polovicu našej výplaty. Sú tie topánky naozaj natoľko kvalitné alebo si platíme len za značku? Nech je to ako chce, na topánkach nešetríme. S tým súvisí aj fakt, že my, Slováci, pri kúpe obuvi uprednostňujeme pohodlie pred módnymi trendmi. Máloktorá obuv je krásna a super štýlová a zároveň extrémne pohodlná.

Kupujte iba topánky, v ktorých sa cítite pohodlne

Minimálne každá žena, ktorá má obuté štýlové sexy topánky, trpí. Muži to majú jednoduchšie minimálne o fakt, že nenosia vysoké podpätky. Keďže sa v zime vysoké podpätky ženám nosia ťažko, sme nútené nosiť veľké, ťažké, nie veľmi ženské čižmy, ktoré sú však teplé, suché a na cestách sa nešmýkajú. Utrácame na nich všetky naše úspory aj keď sa nevieme dočkať, kedy už príde jar a čižmy odložíme opäť na dlhší „spánok“.  Na ďalší rok a ďalšiu zimu však zistíme, že je nová móda, nosia sa napríklad kožušinové, farebné čižmy a tie naše, na ktorých sme pri kúpe nešetrili, si už obuť nechceme. A tak ideme znovu nakupovať.  Aj keď zo začiatku prihliadame na najnovšie trendy, opäť skončíme s kúpou kvalitných, predovšetkým pohodlných drahých čižiem, ktoré vyzerajú takmer rovnako ako tie minuloročné.

topánky

Každú sezónu nové trendy topánky

Utrácať priveľa peňazí za sezónny trend sa nevypláca

Všimli ste si, že aj keď sa snažíme „ísť s dobou“, stále si vyberáme veľmi podobný alebo rovnaký typ obuvi dookola? A tak sme si hovorili, že tentokrát to bude iné…  Moja rada znie: Keď kupujete topánky a hlavne čižmy, pamätajte si, že ich kupujete len na krátku dobu. Zvoľte si rozpočet na danú obuv a v žiadnom prípade ho neprekročte (aj keby tie čižmy boli najúžasnejšie na svete! Pretože o rok, alebo možno aj o týždeň nájdete ešte jedny najúžasnejšie a najkrajšie čižmy na svete…).

Komentovať