Moto čižmy Fox Comp 5 Off Road čižmy

moto-cizmy

Moto čižmy sú vždy veľkou dilemou každého jazdca na motorke. Hlavne pokiaľ sa jedná o čižmy na enduro. Pri tomto type jazdenia je nutné venovať pozornosť viacerým veciam. Dôležité je uvedomiť si predpoklady, ktoré by mali moto čižmy spĺňať. Jedná sa tu o dva dôležité faktory. Pri jazde v teréne by sa mali správať ako čižmy na motocross a zároveň by nemali obmedzovať nohu pri dlhších výjazdoch. Teda ako turistické moto čižmy.

Moto čižmy s patentovanou technológiou Fox

Pri tejto špecifikácii si veľa ľudí povie, že nie je možné dosiahnuť kompromis. Toto však už dávno nie je pravda. Viacero výrobcov sa zameralo práve na moto obuv pre enduro jazdcov. Jedným z nich je aj americká značka Fox, ktorá prišla s vlastným modelom. Jedná sa o model Comp 5 Off Road, pri tomto modeli správne kombinujú oba faktory. Teda dostatočnú ochranu nôh počas jazdy v teréne a aj pohodlie pri dlhších výjazdoch.

moto-čižmy-fox Hoci si môžete myslieť, že kvalita závisí iba na cene, nie vždy to musí byť pravda. Značka Fox dokazuje, že technológia vyvinutá pre prémiové rady sa dostáva aj do lacnejších modelov. Dôkazom sú aj tieto moto čižmy.

Vybavené sú komfortnou podrážkou, ktorá sa aj vďaka využitým vložkám a podošve stará o skvelé odpruženie nohy počas jazdy a zároveň tlmenie vibrácii počas chodenia. Rovnako aj odolná a zároveň pohodlná holeň sa stará o dostatočný komfort počas používania.

Zapínanie pomocou nového typu praciek je komfortné a bezpečné. Ich tichý chod a prispôsobenie sa nohe počas chodenia zlepšujú celkový komfort. Integrovaný kĺb umožňuje dostatočný a pohodlný pohyb nohy počas jazdy aj chodenia. Ale využitá technológia kĺbu znižuje riziko podvrtnutia členku na minimum.

Moto čižmy pre jazdcov hľadajúcich kvalitu

Hoci sa tieto moto čižmy môžu zdať drahou alternatívou, pri bližšom pohľade to určite nie je pravda. Vďaka využitým technológiám sú jednými z najkvalitnejších v danej kategórii. Pokiaľ teda hľadáte kvalitné moto čižmy na enduro, tieto by mali byť určite jedným z top favoritov na trhu.

Komentovať