Moto bunda Leatt Pro Jacket

Každý motocyklista to pozná. Pokiaľ jazdí viac kilometrov ročne a nejazdí iba počas krásnych letných dní a ideálneho počasia, začne hľadať vhodnú moto bundu. Zo začiatku si kúpi niektorý z lacnejších modelov a je chvíľu spokojnejší ako bez nej. Po niekoľkých dňoch alebo týždňoch aktívneho jazdenia v novej bunde začne nachádzať chyby. To je presne situácia, kedy si väčšina jazdcov uvedomí, že prišiel čas na investíciu do moto bundy s označením PRO.

Bundy Leatt sú zárukou kvality

Firmu Leatt má väčšina motocyklistov spojenú hlavne s chráničmi a protektormi pre moto jazdcov. Táto firma je stále jednotkou na trhu v oblasti chráničov, hlavne jej krčné chrániče sú aktuálne jasným lídrom na trhu. Avšak dnes sa zameriavajú aj na moto bundy a moto oblečenie celkovo. A rovnako ako pri chráničoch a protektoroch patria k svetovej špičke v kvalite a hlavne ochrane jazdca v prípade pádu.

Moto bunda Leatt Pro Jacket

moto-bunda-leattTento model jasne dokazuje už spomenutú kvalitu. Vyvinutá bola v spolupráci s poprednými jazdcami z celého sveta a pod záštitou výskumného a vývojového centra Leatt. Táto moto bunda je vhodná a rovnako dobrá pre cestné aj off road jazdenia. Samozrejmosťou je nepremokavosť a vetru odolnosť bez straty priedušnosti smerom od tela jazdca von. Toto zabezpečuje perfektnú termoreguláciu aj počas teplejších dní.

Keďže sa jedná priamo o produkt Leatt, je samozrejmá perfektná kompatibilita s krčnými chráničmi Leatt, čomu je prispôsobená aj krčná manžeta bundy. Veľkou výhodou je nastaviteľnosť bundy vzhľadom na využitie chrániču hrude. To znamená, že bundu môžete nosiť s týmto chráničom a rovnako dobre aj bez neho. Bunda je rovnako prispôsobená na ochranné protektory na ramená a lakte spolu s vreckom na chránič chrbta.

Samozrejmosťou je dostatok vreciek, či už na prednej časti bundy, alebo aj na rukáve. Samozrejmosťou je ventilácia celej bundy. Nejedná sa iba o vetranie prednej časti, ale aj zadnej a rukávov.

Takže pokiaľ hľadáte univerzálnu PRO bundu vhodnú na cestu, ale aj na off road jazdenie, toto je jednoznačne vhodný adept. Na základe dlhoročných skúseností firmy Leatt a kvality spracovania s ňou majiteľ bude určite spokojný.

Komentovať