Monitor do auta pre zábavu, informácie aj vlastné potešenie

S príchodom leta máme opäť plnú hlavu nápadov, kam sa vybrať na dovolenku. Či to bude výjazd len v rámci Slovenska alebo zahraničia, pravdepodobne vás čaká dlhá a náročná jazda. V takomto prípade si treba zaobstarať perfektnú výbavu do auta. Koho by nepotešil multimediálny monitor do auta? Azda každého, kto chce mať aj počas jazdy prístup k aktuálnym informáciám, televíznym reláciám, videám, alebo si vypočuť svoju obľúbenú hudbu. Monitor do auta vytvorí ideálne podmienky pre príjemnú a informáciami nabitú cestu autom. Čím viac času trávime za volantom, tým sme unavenejší, menej koncentrovaní a sústredení. Menšie prestávky sú síce fajn, ale ich účinok sa po naštartovaní pomaly stráca. Monitor do auta vás bude udržiavať v dobrej nálade počas celej trasy. Šoférom najviac poslúži stropný monitor do auta alebo monitor na palubnej doske. Využívajú sa aj monitory v spätnom zrkadle. Cestujúcich na zadných sedadlách najviac potešia monitory v hlavových opierkach. Posledný spomínaný typ monitorov do auta zväčša slúži deťom na sledovanie rozprávok alebo hranie hier.

monitor do auta

Monitor do auta je zárukou dobrej zábavy.

Najlepší je monitor do auta s funkčnými parametrami ako domáce kino

Všetci cestujúci v aute sú si rovnocenní. To znamená, že bez ohľadu na to, či sedíte vpredu alebo na zadným sedadlách, máte nárok dovidieť na monitor. Buďte poslucháčom, divákom, no predovšetkým zodpovedným cestujúcim, ktorého najviac zaujíma dianie na ceste. Monitor do auta má podporiť komfort a zábavu na dlhých cestách. Na tieto účely si spotrebitelia najčastejšie vyberajú stropný monitor do auta s DVD prehrávačom, USB a SD slotom. Ak k tejto výbave dostanete aj bezdrôtové slúchadlá, je obrovská radosť cestovať v takom moderne vybavenom aute!

monitor do auta

Monitor do auta je ideálny na dlhé cesty.

Ako nezostarnúť v aute? Samozrejme, len vďaka tým najmodernejším modelom monitorov do auta

Ten najnovší monitor do auta musí mať jednoznačne vysoké rozlíšenie obrazu WXGA pre kvalitné sledovanie audiovizuálnych záznamov. Rýchlo a jednoducho by ste si mali vedieť pripojiť externý zdroj pre zobrazenie prenosných hier alebo fotografií z vašich ciest. O priamom prehrávaní DVD diskov alebo súborov z pripojených USB zariadení sa netreba zvlášť rozpisovať. Multimediálny monitor do auta je tým jednoznačne vybavený. Novinkou pre záujemcov o toto príslušenstvo do auta je napríklad možnosť pripojenia viacerých zdrojov videa. Dokonca monitor do auta s dvomi sadami AV vstupov a jednou sadou AV výstupov umožňuje pripojiť ďalšie monitory. Už aby ste si takýto komfort užívali na cestách čo najskôr!

Komentovať