Módne výrobky značky Monnari sú tu už dvadsaťročie

História tejto značky sa začala písať od roku 1998 a  postupne sa stáva lídrom v segmente elegantného a štýlového oblečenia, obuvi a módnych doplnkov vrátane kabeliek. Výrobky tejto prestížnej firmy sú určené ženám, ktoré chcú zdôrazniť predovšetkým svoju ženskosť, osobitosť a štýl vlastného obliekania sa. Značka Monnari ponúka pravidelne dve charakteristické sezónne módne kolekcie pre jar-leto a jeseň-zima.

Monnari módne výrobky

Monnari odporúča svoje produkty ženám, ktoré ocenia štýl, nekonvenčnosť a zároveň funkčnosť.

Prvky nadčasovej módnej klasiky

Táto značka odráža vo svojej produkcii  súčasné módne trendy, ktoré sú interpretované prvkami nadčasovej klasiky. Tím skúsených návrhárov a ľudí, pre ktorých je móda vášňou, vytvára úspešnú značku kladúcu dôraz na eleganciu a štýl. Monnari odporúča svoje produkty predovšetkým ženám, ktoré ocenia štýl, nekonvenčnosť a zároveň funkčnosť.  V súčasnej dobe je táto prestížna značka lídrom v elegantnom a vysoko originálnom oblečení pre ženy. Jej štýl sa vyznačuje moderným a živým výzorom, ktorý kladie dôraz na ženskosť.

Dámska značka Monnari

Monnari je llídrom v elegantnom a vysoko originálnom oblečení pre ženy.

Kolekcia Monnari obsahuje množstvo módnych doplnkov

Každá kolekcia oblečenia je vždy doplnená pestrou sadou módnych doplnkov a príslušenstva, počnúc topánkami, kabelkou a končiač decentným šperkom. Vysoko skúsení návrhári sú základným kameňom úspechu tejto značky. Kabelky tejto prestížnej značky majú svoj osobitý a jedinečný štýl, ktorý ocení každá žena. Pre svoju eleganciu sú kabelky tejto značky najmä vhodné pre zrelšie ženy, ktoré vedia presne, čo chcú. Monnari štýl je živý a moderný, ale predovšetkým sa snaží klásť dôraz na ženskosť.

Značka Monnari nadčasová klasika

Každá kolekcia oblečenia je vždy doplnená pestrou sadou módnych doplnkov a príslušenstva, počnúc topánkami, kabelkou a končiač decentným šperkom.

Monnari ponúka dve sezónne kolekcie

Táto módna značka už tradične ponúka dve sezónne kolekcie cielene  sústredené na obdobie jar-leto a jeseň-zima. Táto filozofia firmy odráža globálne módne trendy, pre ktoré sú charakteristické dizajnové prvky  nadčasovej klasiky. Všetky kolekcie oblečenia dopĺňa široká škála príslušenstva od topánok a tašiek, cez šatky a šperky. Vrcholne skúsení návrhári sú podstatou úspechu, ktorý značku plnú elegancie a štýlu vyzdvihuje nad konkurenciu.  Produkty Monnari sú vrelo odporúčané všetkým ženám, ktoré ocenia individuálny štýl a jedinečné, napriek tomu však funkčné a elegantné oblečenie.

Komentovať